“Nevaram noticēt, ka viņas vairs nav starp mums!” Mūžībā devusies viena no zināmākajām sievietēm!

Jau kārtējo reizi pierādās, ka viss notiek ļoti ātri un negaidīt. Jebkurā dzīves situācijā nevar zināt kā notiks tālāk, tāpēc jārīkojas uzreiz. Diemžēl, bet šoreiz stāsts ir tieši par to, ka cilvēks ticis aizsaukts vēl pirms laika. Pie tam šis cilvēks bija viens no zināmākajiem savā jomā un nav brīnums kāpēc. Vēl tik tikko mediji paziņoja pavisam skumjpilnu vēsti, kas sagrāva ļoti daudzu fanu sirsniņas. Mūžībā ir devusies 60 gadus veca māksliniece, kura zināma daudzviet visā pasaulē.

Šajā saistībā Krievijā pēc ilgstošas saslimšanas 60 gadu vecumā mūžībā devusies Karēlijas Republikas nopelniem bagātā un ļoti slavenā māksliniece Jeļena Boldahova. Jāņem vērā, ka pēc GITIS aktiermākslas nodaļas beigšanas, viņa strādāja Turkmenistānas Republikas Jauno skatītāju teātrī. Un drīz vien sāka strādāt arī krievu drāmas teātrī. Tomēr tas bija tikai mazs iesākums viņas dzīves plašajā karjerā. Ne pa velti viņa tik ļoti labi pazīstama visā pasaulē ar milzīgu fanu pulku.

Jāņem vērā, ka starp viņas izspēlētajiem tēliem ir tādi kā Maša Filmā “Kaija”, Gella filmā “Meistars un Margarita”, Katerina “Mcenskas apriņķa lēdīja Makbetā,” Lidočka filmā “Trakā nauda, ” Margarita filmā “Mežōnīgā mīlestība,” kā arī vārdā nenosauktais tēls izrādē ar nosaukumu “Sieviešu galds medību zālē”, un saraksts tikai turpinās, jo tās ir tikai populārākās.

Ļoti daudziem viņa pazīstama ar to, ka filmējusies arī populārajā seriālā kā “Sasisto lukturu ielas,” “Svešais rajons,” “Ņevskis un vēl citas.” Par spīti visam kolēģi viņu atceras, kā ļoti gaišu personību, kurai iekšā spēks iekšā vienmēr bija ļoti daudz, neskatoties pat uz grūtībām. Tomēr neskatoties uz to, nekas neliecināja, ka viņai varētu rasties smagas veselības problēmas, kuras radās tik ļoti pēkšņi.

Tieši pēdējos gados Jeļena Boldahova dzīvoja un strādāja tieši Sanktpēterburgā un turpināja attīstīties, kā to darīja iepriekš. Tuvākie draugi un fani ir ļoti noskumuši par šo situāciju, jo tas ir liels trieciens ne tikai viņiem, bet arī visai ģimenei, jo ticēja, ka viņa spēs izveseļoties neskatoties ne uz ko. Milzu līdzjūtība.

loading...