Swedbank nāk klajā ar Steidzamu un ļoti svarīgu Paziņojumu pilnīgi visiem bankas klientiem

Daudziem tas būs liels un negaidīts jaunums, taču daudzi to ir gaidījuši jau sen. Šajā saistībā Swedbank ir nācis klajā ar tik tiešām ļoti milzīgu paziņojumu, ko daudzi noteikti nemaz nezina, jo tas stājas spēkā ar 26. Janvāri! Laiks aplūkot, kas ir šīs jaunās izmaiņas un kā tas turpmāk ietekmēs tālākās klientu darbības. Cerams, ka šis notikums būs tikai uz labu, jo cilvēkiem taču vajag pārmaiņas, ne tā?

No 26.janvāra “Swedbank” sāks klientiem maksāt 0,3% gada procentu likmi par noguldījumiem krājkontā, liecina kredītaģentūras sniegtā informācija, tas šobrīd tik tiešām ir ļoti liels jaunums daudziem klientiem. Turpmāk reizi ceturksnī “Swedbank” klienti, kuri izmanto eiro uzkrājumu instrumentus, no bankas saņems procentu maksājumus, lai papildinātu savus uzkrājumus. “Procentus par termiņnoguldījumiem sākām maksāt pirms kāda laika, un tiem ir augstāka procentu likme, jo termiņnoguldījumi piedāvā termiņnoguldījumu. No otras puses, naudu no uzkrājumu transportlīdzekļa var izņemt jebkurā laikā, kad nepieciešams.

Krājmašīnas ir par depozīta veidošanu. Ieradums taupīt Un svarīgs instruments “drošības spilvenam”, viņš teica Karīna Kulberga, Swedbank privātā sektora vadītāja. Patlaban uzkrājumu veidošanas rīku izmanto vairāk nekā 180 000 “Swedbank” klientu, ar kumulatīvo depozītu vairāk nekā 460 miljonu eiro apmērā. Gada laikā noguldījumu apjoms pieauga par 35 miljoniem ASV dolāru, katru mēnesi 1700 klientiem izlemjot izveidot savienojumu ar uzkrājumu sistēmu, informēja banka.

Esošajiem un jaunajiem uzkrājumu instrumentu lietotājiem procenti tiks aprēķināti katras dienas beigās par valūtas atlikumu krājinstrumentu kontā. Savukārt procentus par krājkontu banka maksās reizi ceturksnī, automātiski nomaksājot visus nepieciešamos nodokļus. Tas notiks datumā, kas atbilst uzkrājumu fonda beigu datumam.

Klienti paši var dot ieguldījumu uzkrājumu veidošanā, kā arī saistīt periodiskos maksājumus un karšu maksājumu noapaļošanas funkcijas. Savukārt klasiskā fiksētā depozīta likme tika ieviesta agrāk, bet decembrī tika pārskatīta fiksētā depozīta likme. Šobrīd Swedbank eiro noguldījumiem piedāvā fiksētu depozīta likmi līdz 0,7% gadā. Savukārt USD noguldījumiem – līdz 1% gadā. Swedbank ir lielākā banka Latvijā pēc aktīviem. Tas tikai pierāda, ka šādas opcijas ir jāizmanto, jo cilvēki krāj un tas jādara gudri un pārdomāti.

loading...