Fakti par hloru un urīnu

Sarkanas acis – no urīna

Atceries, ka sarkanās acis tev nav no hlora ūdenī, bet gan no urīna. Tavas acis padara sarkanas hlors, kas cīnās ar dažādiem netīrumiem: tai skaitā ar urīnu un sviedriem. Vēl viens  piemērs, kas var rasties pēc šāda piesārņota baseina apmeklējuma: klepus, jo ūdenī esošie elementi sakairinājuši tavus plaušas.

Ūdens neiekrāsojas sarkans

Iegaumē, ūdenī netiek pievienoti nekādi elementi, kas ūdeni iekrāsotu, ja tajā nokārtojas pa mazam. Tas nav mīts. Nekādas iespējas pārbaudīt ūdens tīrību, pēc tās krāsas nevar. Paļaujamies tikai uz cilvēka saprātīgumu.

Hlors pasargā ne vienmēr

Un šeit vēl briesmu lietas nebeidzas. Ja tu peldies baseinā ar cilvēku, kas ir slims ar caureju, var radīt inficēšanos. Tāpēc vienmēr cilvēkus, kas apmeklē baseinu iestādes, pirms tam ir jānoskalojas dušā. Jaunas iespējas, kā neinficēties baseinos vēl nav atrastas.

Par laimi ir daudz un citādāki veidi, kā sevi pasargāt. Nepeldies sabiedriskās vietās, ja tu esi slims ar kaut ko (lai neinficētu citus) un ja tev ir atklāti pušumi (lai pasargātu sevi). Un nekad, dzirdi, nekad nečurā baseinos.

loading...