Pasaulē ir arī šādi cilvēki

Vācietis Rolfs Bučolzs patiesībā ir pavisam parasts 55-gadīgs vīrietis, atskaitot to, ka viņam pieder pasaules rekords kā cilvēkam ar visvairāk pīrsingiem.

buccholz-pierced-border-dubai.si

 

Paula Karasona āda palika zila pirms 17 gadiem, kad viņš izmantoja koloidālo sudrabu, lai ārstētu savu ādas stāvokli. 2013.gadā Paulam bija sirdslēkme un viņš gāja bojā, bet tas nebija saistīts ar šo dīvainību.

2bwFNtG

 

Ķīnietis Yu Zhenhuan ir pasaules spalvainākais cilvēks. 96% viņa ķermeņa klāj melns, garš apmatojums. Viņam laikam nekad nav jāuztraucas par to, vai gadījumā nepaliks auksti.

hair-3_1484700i

 

Maira Hilsa ir sieviete ar lielākajām krūtīm pasaulē – precīzāk, lielākajiem krūšu implantiem pasaulē.

maxresdefault

 

Jūlija Nūse ir pasaules tetovētākā sieviete. 96% viņas ķermeņa ir klāti ar tinti. Tetovēties viņa sāka ādas slimības dēļ – lai to aizklātu, bet apstāties vairs nevarēja.

Julia-Gnuse-The-Fighter

 

Muhameda Kalēma māte jau bērna piedzimšanas brīdī zināja, ka viņš ir citādāks. Viņa rokas bija 2x lielākas, nekā normālas jaundzimušā rokas – un diemžēl tās nekad nav pārstājušas augt. Tagad šī 9-gadīgā zēna rokas ir smagākas, nekā viņa galva, daudzas it kā vienkāršas darbības ir apgrūtinātas.

*** EXCLUSIVE - STRICT ONLINE ONLINE EMBARGO UNTIL 02:00 WEDNESDAY 20/08 *** EAST INDIA - JULY 2014: Eight-year-old Kaleem shows his abnormally large hands in his hometown, East India. A YOUNG boy is baffling doctors in India - after his hands swelled to giant proportions. Eight-year-old Kaleem's hands weigh eight kilograms each and measure 13 inches from the base of his palm to the end of his middle finger. The cricket fan is unable to do many basic tasks - including tying his shoes laces - and has been bullied and shunned most of his life. His parents, who live in eastern India, and earn just £15 a month, have been desperately trying to find help for their son but to no avail. Doctors have been left baffled by his condition but believe it may be the result of either lymphangioma or hamartoma - both treatable conditions. PHOTOGRAPH BY Barcroft India UK Office, London. T +44 845 370 2233 W www.barcroftmedia.com USA Office, New York City. T +1 212 796 2458 W www.barcroftusa.com Indian Office, Delhi. T +91 11 4053 2429 W www.barcroftindia.com

 

loading...