Slavenību brāļi un māsas

Raksts par slavenību brāļiem un māsām, par kuriem mēs, iespējams, nezinājām.

1.Duglass Pits, Breda Pita brālis.

Duglass nav kļuvis par slavenu kinoaktieri, atšķirībā no  sava brāļa Breda, toties viņš ietekmīgs Amerikas biznesmenis, filantrops un vairāku labdarības fondu dibinātājs.

2.Antonija Kidmena, Nikolas Kidmenas māsa.

Ārkārtīgi pievilcīgā (tāpat, kā viņas slavenā māsa Nikola) Antonija Kidmena ir veiksmīga un talantīga austrāliešu žurnāliste un televīzijas zvaigzne.

3.Džeimss Heivens, Andželīnas Džoulijas brālis.

Džeimss Heivens – aktiera Džona Voita dēls un Andželīnas Džoulijas brālis, kuram viņa daudzējādā ziņā  var pateikties par  savu karjeru. Savas pirmās lomas viņa nospēlēja tieši studentiskās īsfilmās, ko uzņēma Džeimss, kurš tolaik mācījās Kinematogrāfiskās mākslas skolā.

4.Alekss Votsons, Emmas Votsones brālis.

Emmas jaunākais brālis Alekss ir burtiski vīrišķīgā aktrises „versija”. Puisis parādījās vienā no „Harija Potera” filmām epizodiskā lomā. Taču ar aktiera karjeru viņam īpaši neveicās. Toties modeļu biznesā viņam iet tīri labi.

5.Hanters Johansons, Skārletas Johansones brālis.

Holivudas aktrisei Skārletai Johansonei ir dvīņubrālis Hanters. Viņi piedzima tikai ar dažu minūšu starpību. Viņi abi kopā sāka aktieru karjeru jau bērnībā, tomēr vēlāk Hanters atmeta kino ar roku un pievērsās politikai. Tagad viņš ir nodarbināts ASV prezidenta Baraka Obamas komandā.

6.Lī Enna Debeta, Toma Krūza māsa.

Lī Enna ir Toma Krūza vecākā māsa. Nodarbojas ar publicistiku, kādu laiku bija sava brāļa preses sekretāre.

7.Monika Krūza, Penelopes Krūzas māsa.

Penelopes  jaunākā māsa Monika neatpaliek no māsas popularitātes ziņā ne tikai Spānijā, savā dzimtenē, bet arī visā pasaulē. Paralēli aktiermākslai Monika izpaužas arī kā dejotāja un tērpu dizainere.

8.Nataša Lova, Džūdas Lova māsa.

Džūdas Lova vecākā māsa Nataša ir veiksmīga grafiskā dizainere un pazīstama britu māksliniece.

9.Lizija un Viktorija Patisones, Roberta Patisona māsas.

Šīs meitenes ir Roberta Patisona vecākās māsas. Lizija ir dziedātāja, piedalījusies „X-Faktorā” un pat ierakstījusi  vairākus trekus „Krēslas” skaņu celiņā. Toties Viktorija ir veiksmīga biznesa lēdija.

10.Maikls Kačers, Eštona Kačera brālis.

Maikls un Eštons ir dvīņubrāļi. Agrā bērnībā Maiklam nācās  pārciest ārkārtīgi smagu sirds pārstādīšanas  operāciju, viņš auga  kā kluss un mierīgs bērns. Tagad viņš strādā vienā no organizācijām, kas vāc līdzekļus cilvēku ārstēšanai, kas sirgst ar cerebrālo trieku.

loading...