Iegādājies māju Sicīlijā pilnīgi par velti!

Meklē brīvdienu māju Itājijā? Gangi pilsētā Sicīlijā tiek piedāvāta šāda iespēja: māja par baltu velti! Protams, ka šeit ir āķis, kas uzliek saistības. Proti, jaunajam īpašniekam jābūt līdzekļiem, lai nolaisto sicīliešu māju atjaunotu, labiekārtotu un pārvērstu par plaukstošu viesnīcu vai brīvdienu nomas māju, un īpašniekam ir doti tieši četri gadi, lai to izdarītu.

Kāpēc gandrīz visas mājas ir tukšas? Pavisam vienkārši – šī pilsēta ir nomaļus no jūras, un nekad nav bijusi tūristu redzeslokā. Dažas paaudzes atpakaļ tūkstoši sicīliešu pameta Gangi, cerībā uz labāku dzīvi ASV vai Argentīnā, un vēl joprojām ik gadu jauni cilvēki atstāj pilsētu labāku iespēju dēļ.

Šobrīd vairāk kā 100 mājas ir tikušas atdotas vai pārdotas ar lielu atlaidi. Pilsētas vadība koordinē izpārdošanas un ir guvusi ievērojamus panākumus saistībā ar Itālijas birokrātijas apkarošanu, kur pirkšanas, pārdošanas un jo īpaši nekustamo īpašumu darījumi sagādā raizes.

Jau šobrīd dažas mājas Gangi pilsētā ir veiksmīgi pārvērstas par viesnīcām un brīvdienu mājām, ko var iznomāt. Pilsēta ar cerībām lūkojas pēc nākamajiem to īpašniekiem, kuriem ir nauda un kuri zina, kā pacelt nolaisto īpašumu vērtību, lai veidotu dinamisku vietējo ekonomiku. Veiksmīgo pircēju vidū tiek iekļauti sicīlieši, itālieši un citi eiropieši, kā arī biznesmeņi no Apvienotajiem Arābu Emirātiem. Sicīlijā ir ap 200 pilsētu, kas gaida investorus, lai augtu, attīstītos un pārsteigtu.

loading...