Ilze Viņķele negaidīti nākusi klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu cilvēkiem

Jāņem vērā, ka patreizējā situācija nevienam cilvēkam nav tā labvēlīgākā, īpaši tiem, kuri ir zaudējuši darbu, bet rēķini joprojām ir jāmaksā un ēdiens kaut kā arī ir jānopērk. Tas ir grūti lielai daļai iedzīvotāju ne tikai Latvijā, bet arī visā pārējā pasaulē. Pats svarīgakais ir tas, kas notiks tālāk un kad ir gaidāmi kādi jaunumi, kas mazināru ierobežojumu atcelšanu?

Izrādās, ka Ilze Viņķele un Krišjānis Kariņš jau izteikušies, ka ierobežojumi visticamāk turpināsies, paceļās jautājums tikai par to, cik daudz un kādi ierobežojumi varētu tikt atcelti, jo vēlas to, lai ierobežojumi tiktu atcelti lēnītēm un pamazām, lai visa situācija joprojām tiktu kontrolēta.

Tāpat jāņem vērā tas, ka jau pašlaik cilvēki ir ļoti uzvilkti un daudziem nav naudas pat lai nopirktu ēdienu, taču tas vēl nav tas sliktākais! Cilvēkiem izsniegtie pabalsti ir ļoti mazi un nav iespējams iztikt, kā tam šādā gadījumā obligāti vajadzētu būt. Taču, kas notiks ja ierobežojumi joprojām tiks saglabāti, vai cilvēkiem kāds izmaksās vairāk naudu? Izskatās, ka tā itin nemaz nebūs!

Šoreiz Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar paziņojumu un tas ir ļoti būtiski. Tieši šis brīdis izšķirs to, vai kādi ierobežojumi atcelsies, vai tieši otrādi – paliks spēkā esošie vēl uz nenoteiktu laiku. Lūk, ko viņa paziņoja…

Ilze Viņķele ir nākusi klajā ar paziņojumu par to, ka Valdība nākamnedēļ plāno pārskatīt konkrētos ārkārtas situācijas noteiktos ierobežojumus visā Latvijas teritorijā. Tāpat viņa izteicās, ka ļoti svarīgi būšot tas, kā Latvijā tiks pavadītas svētku dienas. Ja pēc svētkiem palielināsies infekciju skaits, tad var domāt par sliktāko variantu.

Savukārt, ja pēc svētkiem inficēto skaits būs nemainīgs vai samazināsies, tad varēšot domāt par kādu ierobežojumu sākšanos. Iesākumā viņa izteicās, ka varētu sākt domāt par 2×2 principa mīsktināšanu, taču par to vēl ir pāragri spriest, jo nekas īsti nav zināms un saprotams izteikusies veselības ministre.

Tiem, kuri nezina – 2×2 princips nozīmē to, ka koronavīrusa ierobežošanai kopā var pulcēties ne vairāk kā divi cilvēki. Pie tam publiskā telpā un vietā ir jāievēro vismaz divu metru distance, kas ir pats svarīgākais noteikums. Nav zināms, vai tiek paredzēti vēl kādi ierobežojumu mīkstināšana, jo visu izšķirs kā cilvēki pavadis šos svētkus.

Ikvienam vajadzētu atcerēties, ka šoreiz ikvienam vajadzētu ievērot noteikumus neatkarīgi no tā, kas esi un ko dari. Ir svarīgi atgūt, lai cilvēki varētu atgriezties dzīvē, kāda tā bija pirms tam.

Avots

loading...