Starp Kambalām noticis, kas negaidīts! Olga satraukusies, ko izdarījis Kaspars!

Protams, ka kādu brīdi bija neliels klusums, tomēr šoreiz atkal ir noticis jauns Pavērsiens starp Kambalām. Protams, ka ikdienā ir daudz darāmā un katram ir jātiek galā ar savām lietām, tomēr šis šoreiz tik tiešām liek ieplest muti, jo daudziem tas nav saprotams, taču kāda daļa noteikti atbalstīs arī Olgu, bet to var izvērtēt katrs pats. Arī šoreiz viņiem bijušas savas nesaprašanās un Olga uzreiz visu situāciju komentējusi no sava skatu punkta. Laiks aplūkot, kas tad īsti notika un kā tas viss vispār beidzās!

Šoreiz Kaspara Kambalas ģimene uz kādu neilgu laiku kļuvusi kuplāku, jo uz viņu mitekli padzīvot atbraukuši Kambala brāļa dēli. Šeit gan uzreiz starp Olgu un Kasparu uzreiz izcēlusies diskusija par jaunās paaudzes pareizu audzināšanas metodi. Kad Kaspars video spēļu vietā piedāvā palasīt kādu interesantu grāmatu, iet aukstuma dusās un piestrādāt pie fiziskās formas, Olga to visu uzskata par ļoti stingrām un pat nevajadzīgām prasībām. Tā vietā viņa gatava bērnu lutināt, nopērkot kādus saldumus vai pat aizvest uz ūdens akvaparku.

“Olga izteikusies, ka viņi ir vēl ir gana mazi un viņus vairāk prasās palutināt, nekā likt darīt kādas konkrētas lietas. Un kāds vēl grāmatas? Tas taču ir tik garlaicīgi. Mūsdienās jaunieši grāmatas praktiski vispār nelasa, viņu prāts ja ir citādi uzbūvēts”, stāsta Olga. Protams, ka Olgai bija vēl kas sakāms un tas nemaz nebija viss, taču, ko par to visu domā un atbildēja Kaspars? Viņam taču noteikti ir ko teikt.

Vēl vairāk Olga satraucās, kad Kaspars sāka runāt par to, ka vajadzēs ziemas peldēšanas pasākumu, taču Olga uzskata, ka zēni tā pamatīgi apaukstēsies un tikai sabojās savu reproduktīvo veselību līdz pat mūža galam. Vai tas tiešām ir prāta darbs, to visu likt darīt maziem zēniem?

Taču gala beigās Kaspars pilnībā palika nelokāms : “Puika tagad ir uzticēti manā rīcībā un es attiecīgi lemšu par viņu tālāku audzināšanu. Domāju, ka mums visiem kopā būs forši.” Ko Jūs domājat par šāda veida situāciju?

loading...