Labi Pazīstamais Dabas vērotājs nupat pārsteidzis visu Latviju ar prognozēm par gaidāmo ziemu!

Patreizējā situācijā balstoties uz konkrētiem un skaidriem uzskatiem, ļoti labi atpazīstamais Latviešu dabas vērotājs Vilis Bukšs nācis klajā ar skaidru prognozi par gaidāmo ziemu. Viņš izteicās, ka esošā gaidāmā ziema būs ne tikai ļoti auksta, bet arī tik tiešām sniegota, līdz ar to attiecīgi klāta ar daudz sniegu, kas atkal var radīt problēmas. Taču šajā ziņā ir jāņem vērā vēl vairākas ļoti nopietnas un svarīgas lietas. Viņš centās izklāstīt visu kopējo situāciju, līdz ar to viņš paskaidroja, kas varētu notikt turpmāk. Laiks aplūko par viņa prognozēm un kā viņš tās īsti panāca.

Viņš jau ļoti laicīgi paskaidroja, ka laiks netālu no Viļakas pērn kopumā bijis bez nokrišņiem saulei spīdot un pūšot mērena veida austrumu vējiem. Vispārīgi runājot temperatūra pēcpusdienā tad bija ap+30 grādiem, saulrietā ap +24, tagad jau vairs nav vairāk pat par +20 visas dienas garumā. Tieši šī iemesla dēļ un pēc viņa novērotā, rudens iesākums ir sācies salīdzinoši sauss, oktobris gaidāms jau daudz nepatīkamāks, taču ziemas vidū būšot gaidāms ļoti pamatīgs anticiklons ar pamatīgām salnām līdz – 30 grādiem naktīs. Tieši tā savā oficiālajā Twitter kontā paziņoja slavenais dabas vērotājs Vilis Bukšs. Taču ar to viss nebeidzas, jo tas nebūt nav viss.

Augusta sākumā bija daudz nokrišņu. Tas lika pīlādžiem izaudzēt īpaši krāsainus ogu ķekarus un īpaši košus dzinumus. Tomēr tās nebija stāsta beigas. Viņš turpināja, sakot, ka karstuma vilnis, kas bija augusta vidū, ļoti palīdzējis pīlādžiem. Tas ir tāpēc, ka tas palīdzēja viņiem atvērt papildu ziedus un dzinumu bulciņas. Tā kā nākamais paziņojums par gaidāmo ziemu ir tuvu, ir jāsaprot, ko nozīmē vārds “tagad” un kāds tam ir sakars ar nākamo paziņojumu. Ir pienācis laiks ieskatīties tuvāk, un vārds skaidri norāda, ka ziema ir nenovēršama.

Dabas zinātnieku prognozes liecina, ka 2021. gada augusts būs līdzīgs pērnajam gadam. Šogad dabaszinātnieks prognozēja, ka arī iepriekšējās prognozes izrādījās ļoti precīzas no viņā iepriekš minētās prognozes. Turklāt zīmes dabā liecina par sniegotu ziemu, ja vecajiem kokiem ir ogas un tie zied parasti kaili. Līdz ar to esošā prognoze, visticamāk, varētu būt arī salīdzinoši precīza.

Pieņemot, ka bankas Bukša ir pareizas, nākamās sezonas sildīšana maksās daudz naudas. Lai gan mēs ceram, ka tas tā nebūs, mēs varam tikai domāt to labāko, pretējā gadījumā būs jāmaksā milzīgas naudas summas. Ja piepildīsies viņa prognozes iesākoties apkures sezonai, daudzi iedzīvotāji cietīs finansiālus zaudējumus.

loading...