Policija bija ievērojusi aizdomīgi cilvēku, kam bija milzīgs koferis – Kad policija to atvēra, viņi neticēja tam, ko redzēja!

Malaizijas muitas darbinieki ir atklājuši daudzus jocīgus un bīstamus pārvadājumus pasažieru bagāžā, bet šajā gadījumā viņi bija šokā. Nesen viņi atklāja lielu bagāžu, kurā bija ievietotas vairākas kartona kastes. Zīmītē bija rakstīts, ka tur atrodas akmeņi.

Par laimi viņi nolēma apskatīt bagāžu. Iekšā atradās parasta soma, ko cilvēki ņem līdzi ceļojumos. Kad policija to atvēra, viņu mutes atkārās. Bagāžā bija 330 dzīvi bruņurupuči.

Izrādās, ka bruņurupuči bija sapakoti somā baltā plastmasas plēvē, kas visticamāk bija paredzēta tam, lai viņi neradītu troksni. Katrs dzīvnieks tika iesaiņots, lai viņi nevarētu pakustēties.

‘’Es nezinu šīs lietas precīzas detaļas, bet nav pārsteidzoši, ka bruņurupučiem tiek nosaitētas kājas, lai novērstu to kustēšanos un nepievērstu uzmanību somai,’’ stāsta Ričards Tomass, globālās komunikācijas koordinators internacionālajā dzīvās dabas uzraudzības tīklā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu, kā arī aplūko, kā tad izskatījās somas saturs

loading...