“LIDL” pavisam negaidīti nāk klajā ar ļoti būisku paziņojumu! “Tas ietekmēs ikvienu pircēju!”

Daudzi to vēl nemaz nezina, bet kopumā tas skar tik tiešām visus veikala apmeklētājus, kuri ikdienā vai pa reizei dodas uz Lidl veikaliem, jo kā nekā LIDL veikali ir atvērti jau labu laiciņu atpakaļ, taču garās rindas, kurās cilvēki ir gatavi stāvēt vēl pat līdz šai dienai un tas tik tiešām liek uzdot daudz jautājumu. Tomēr atskatoties uz šo garo rindu stāvēšanu, joprojām nav zināms cik ilgi šāda veida situācija turpināsies. Acīmredzamais bija tas, kad LIDL atvērās, cilvēki bija gatavi stāvēt par divu stundu ilgās rindās, šobrīd rindas vairs nav tik kritiski garas, tomēr tas viss joprojām turpinās.

Šoreiz gan laiks ķerties klāt pie paša svarīgākā, jo tas tomēr skar ikvienu pircēju un tas būs jāņem vērā pilnīgi ikvienam no mums. Jau iepriekš tika paziņots, ka LIDL tirdzniecības vietās Latvijā ir notikušas izmaiņas, tomēr par ko tad īsti ir runa, un kā tas šajā gadījumā ietekmēs visus veikala apmeklētājus?

Līdz ar to, ticis noskaidrots, ka šī iemesla dēļ visi valstī esošie LIDL veikali oficiāli sāks darbu par vienu stundu agrāk un par vienu stundu vēlāk, nekā standartā bija plānots. Tas ir tik tiešām ļoti nozīmīgi, jo esošajā situācijā joprojām veidojas ļoti garas rindas un pieplūdums ir vienkārši milzīgs. Tieši jaunais darbs laiks būs no pulksten 7:00 rītā līdz 23:00 vakarā un tas ir vairāk nekā būtisks paziņojums ne tikai šī paša iemesla dēļ, bet gan dēļ tā, kas tam visam var sekot tālāk.

Svarīgi gan ņemt vērā, ka Latvijā drīzumā gaidāmi vēl vairāki LIDL veikali. Pie tam katra veikala atvēršana cilvēkiem izraisa tik tiešām jaunas emocijas un tik tiešām negaidīti lielu interesi. LIDL veikalu atvēršanas sākumā cilvēkie nācās rindā gaidīt par vairāk nekā divas stundis. Taču interesantākais stāsits ir par cilvēku, kurš palika pie LIDL veikala guļam teltī, lai no paša rīta rindu sagaidītu pirmais.

Noteikti jāņem vērā, ka tieši garās rindas pie veikaliem ir novērojamas ne tikai brīvdienās, kā ierasts, bet gan arī darba dienās. Būsim atbildīgi pret sevi un apkārtējiem un noteikti līdzi ņemam sastadīto preču sarakstu, lai lieki neuzturētos veikalā, bet gan ātri visu paņemtu un ļautu ienākt nākamajiem cilvēkiem.

loading...