“RIMI” veikali steidzami nākuši klajā ar paziņojumu par milzu izmaiņām! Tas skars pilnīgi ikvienu!

Lielākā daļa pavisam noteikti jau ir iepazinušies ar izmaiņām, kuras jau ir stājušās neilgi pirms svētkiem, tomēr ne visi zina par to, ko mēs vispār varam sagaidīt tālāk, jo kā izrādās daudzi piedzīvo pavisam muļķīgas situācijas stāvos rindās uz veikaliem. Viena no pašām svarīgākajām lietām, ko daudzi ir palaiduši garām, ka SIA “Rimi Latvija” hipermārketi, kā arī Rimi Mini veikali, kuri atrodas tirdzniecības centru iekšpusē būs pieejami tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir derīgs sertfikāts. Tā jau laicīgi informēja Rimi Latvija galvenais sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Svarīga atzīme tam, ko daudzi nemaz nezina, Rimi Express veikali turpmāk strādās sarkanajā režīmā, tāpat kā lielākā daļa Rimi Mini veikalu, tomēr ir kāda nianse uz kuru daudzi vēl nebija sadzirdējuši atbildi. Lai gan jāņem vēra, ka tieši šajos veikalos varēs iztikt arī tie cilvēki, kuri vēl nav potējušies, proti bez sertifikāta, taču jārēķinās, ka šajos mazajos veikalus arī ir noteikts maksimālais cilvēku skaits. Šobrīd tie ir 25m2 uz vienu cilvēku. Vienīgie izņēmumi būs tieši Rimi Mini veikali, kuri atrodas tirdzniecības iekšējos kompleksos un tie stradās stingri pakļautajam zaļajam režīmam, tomēr tas vēl nav pats svarīgākais.

Viena no pašām svarīgākajām detaļām ir tajā, ka visi Rimi Hipermārketi darbosies pavisam stingrajā jeb zaļajā režīmā, līdz turpmāk valdība norādīs vispārejos un tālākus paziņojumus, kas notiks tālāk. Taču pēc patreizējās situācijas, izskatās, ka itin nekādas jaunas izmaiņas vismaz tuvakajā laikā nav gaidāmas, jo situācija ir tieši tāda, kāda tā ir. Līdz ar to, šajos izmēra veikaliņos varēs tikt tikai tie iedzīvotaji, kuriem būs savietojami potes sertifikāti. Cilvēkiem pašlaik ir vairāk nekā nopietni jāapzinās esošā brīža nopietnība un to, ka tas itin nemaz nav vienkārši, lai gan liela daļa tik tiešām ir jau ļoti nokaitināti.

Otra lieta, kas tikusi paziņota ir saistībā ar veikala darba laiku, kurš šobrīd ir balstīts tiesi uz mazumtirdzniecības nozarē pieejamo informāciju. Konkrētu izmaiņu gadījumā Rimi vienmēr pielāgos savus veikala darbības laikus un attiecīgi par to arī informēs. Tomēr, ja vēlaties droši iepirkties, bez lielas cilvēku plūsmas, tad Rimi aicina uz veikaliem doties laika posmā līdz 12:00 pa dienu vai pēc 19:00 vakarā. Tāpat Rimi aicina līdzi ņemt sarakstu ar vajadzīgajām lietām, lai samazinātu savu laiku veikalā, kā arī lieki nedrūzmētos.

Pašlaik mēs visi, tikai ar kopīgiem spēkiem varam ticēt un tik tiešām cerēt, ka šī brīža situācija jau drīzumā uzlabosies, pretējā gadījumā cilvēki jau ir pārguruši no milzīga stresa, nemaz nerunājot par tiem iedzīvotājiem, kuri tomēr vēl kādu zināmu iemeslu nav potējušies.

loading...