Ļoti labas ziņas! Svētdien Rīgā reģistrēts tikai viens Koronavīrusa pacients

Pēc Slimību kontroles un profilakses centru (SPKC) datiem, vakar Rīgā tika reģistrēts tikai viens jaunatklāts Covid-19 pacients, kas ir ļoti labas ziņas.

Datu aizsardzības noteikumu kontekstā precīzs Covid-19 gadījumu skaits tika atklāts tikai apgabalos, kuros bija vairāk nekā pieci Covid-19 pacienti.

Konkrēto teritoriju vidū atrodas : Rīga, Jūrmala, Jelgava, Liepāja, Salaspils novads, Ķekavas novads, Mārupes novads, Ogres novads, Olaines novads, Babītes novads, Bauskas novads, Garkalnes novads, Ozolnieku novads, Daugavpils, Stopiņu novads, Siguldas novads un Jelgavas novads.

Taču laiks ķerties klāt pašai svarīgākajai informācijai. Vai šie cipari nozīmē, ka situācija tik tiešām sāk uzlaboties, vai tomēr…

Visas pārējās pieminētās pašvaldības, izņemot Rīgu, svētdien jaunus gadījumus nereģistrēja. SPKC apkopotā informācija liecina, ka šobrīd Rīgā ir 357 Covid-19 pacienti.

Pēdējā dienā Mazsalacas apgabals ir svītrots no Covid-19 skarto teritoriju saraksta. Tāpēc līdz šim Covid-19 ir atklāts pavisam 62 pašvaldībā –

Aizkraukles, Aizputes, Alojas, Alūksnes, Alsungas, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Beverīnas, Burtnieku, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Jelgavas, Kocēnu, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Mārupes, Mērsraga, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Preiļu, Priekules, Priekuļu, Raunas, Rēzeknes, Ropažu, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novados, kā arī lielajās pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Pēdējā dienā Covid-19 tika noteikts iedzīvotājam no 40 līdz 49 gadiem, tādējādi kopējais cilvēku skaits šajā vecuma grupā bija 127. Infekcijas tika atklātas arī pacientiem, kas vecāki par 70 gadiem, kā rezultātā šajā populācijā kopumā bija 51 saslimšanas gadījums.

Avots

loading...