“LIDL” gatavojas atvēršanai un izsuldina vairākus simtus vakanču ar milzīgām algām visā Latvijā

Mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” turpina augt, piedāvājot simtiem jaunu darba vietu visā Latvijā. Daugavpilī pirmo reizi tika piedāvātas arī labi apmaksātas darba vakances. Pieteikties “Lidl” amatam var vietnē www.nacuzlidl.lv. Jaunie veikali Rīgā un Daugavpilī, kā arī citi Lidl veikali piedāvā veikala darbinieku vakances, lai paplašinātu esošo darbinieku komandu.

“Ir patiess prieks, ka esam atzīti par vienu no top iekārojamākajiem darba devējiem Latvijā. Mēs turpinām attīstīties un piedāvājam simtiem jaunu vakanču daudzās Latvijas pilsētās, kurām pirmo reizi pievienojas Latgales lielpilsēta – Daugavpils. Tuvākajos mēnešos mēs savā komandā uzņemsim simtiem jaunu kolēģu!” norādījusi “Lidl Latvija” personāla departamenta galvenā vadītāja Anželika Razgale.

Gatavojoties veikala atvēršanai Latvijā, Lidl pagājušajā gadā visā valstī izveidoja vairāk nekā 1000 jaunu darba vietu. Uzlabojoties epidēmiskajai situācijai, šie darbinieki šobrīd turpina mācības, lai veikalu klientiem nodrošinātu visaugstākos standartus.

Uzņēmums nodrošina pilna un nepilna laika, kā arī noteikta termiņa darba līguma iespējas, lai ikviens varētu atrast sev piemērotāko slodzi. Lidl piedāvā lielākas algas nekā vidēji nozarē, un to maksā par darba stundu minūti. Pēc trīs mēnešu izmēģinājuma perioda beigām Lidl Latvija nodrošina arī katra darbinieka veselības apdrošināšanu. Tiem, kas vēlas strādāt, nav nepieciešama mazumtirdzniecības pieredze, jo uzņēmums nodrošina apmācību par pilnu atalgojumu.

Kā jau ziņots, Lidl Latvija pēdējos gados ir bijis viens no lielākajiem vācu kapitāla investoriem Latvijā. Šobrīd uzņēmums koncentrējas uz sava veikalu tīkla izveidi un darbinieku apmācību visā Latvijā. Līdz ar veikala atvēršanu Lidl Latvija vietējiem patērētājiem nodrošinās augstas kvalitātes produktus par iespējami zemu cenu.

Mazumtirdzniecības uzņēmums Lidl ir daļa no Schwarz grupas Neckazm (Vācija) un ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirgotājiem Vācijā un Eiropā. Schwartz grupas apgrozījums 2019. finanšu gadā sasniedza 113,3 miljardus eiro. Pašlaik Lidl ir vairāk nekā 310 000 darbinieku 32 pasaules valstīs. Lidl ir vairāk nekā 11 200 veikalu un 200 loģistikas centru 29 valstīs. Lidl klientiem nodrošina visaugstākās kvalitātes produktus par viszemāko cenu.

Jāņem vērā, ka arī algas ir ļoti iespaidīgas un tās varat aplūkot viņu mājas lapas redzamajās vakancēs, līdz ar to sāk izskatīties, ka Latvijā algu ziņā šajā nozarē būs jauns līderis.

Avots

loading...