“Es nezinu, kāda velna pēc valdība “drāž” Latvijas iedzīvotājus!” – Apinis skarbi izsakās par Valdību!

Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis, žurnāla “Latvijas ārsts” galvenais redaktors Pēteris Apinis skarbi izteicies par patreiz esošo situāciju Latvijā : “Es nezinu, kāda velna pēc mūsu valdība “drāž” Latvijas iedzīvotājus, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, kurā komentēja arī to kā pie mums notiek šis viss vakcinācijas process.

Viņš paskaidroja, ka ir jāņem vērā dzīves realitāte, jo apmēram 10% cilvēku stingri iestāsies pret vakcināciju vai tā dēvēto “pretvakcināciju”. Tagad apmēram 40% cilvēku teiks jā, bet apmēram 50% ir svārstīgi un skeptiski.

“Latvijas iespējas pēc visa tā, ko ir izdarījis Pavļuts ar savu komandu, labākajā gadījumā ir savākt 50%. Viņi vienkārši atcēla vakcinācijas kampaņu. Ar šādu bardaku , ko viņi izdarīja – ar vakcinācijas biroja algu, sabiedrisko attiecību aktivitātēm – viņi vienkārši nogrāva vakcināciju, “Apinis ir ļoti prasīgs.

Pēc viņa teiktā, neskaitāmi cilvēki zina, ka kaut kas ir nešķīsts, jo šīs darbības uzsāk cilvēki, kuri neko nezina par vakcināciju vai potēm un visu pārējo. Apinis sacīja, ka viņš pats katru dienu pievērš uzmanību slaveno medicīnas publikāciju saturam, piemēram, “The Lancet”.

“Šiem cilvēkiem arī ir ļoti daudz viedokļu. Es esmu lasījis savstarpējas divu Nobela prēmijas laureātu diskusijas, kur abi divi pamatoti velk to deķīti 10% vai 20% katrs uz savu pusi,” atklāj galvenais redaktors.

Viņš uzskata, ka ikvienam ir tiesības domāt, ne tikai pieņemt Veselības ministrijas teikto. “Mans draugs Jurijs Perevoščikovs izlasīja to, ko rakstīja Pasaules Veselības organizācija, kad viņam teica -Jurijs, un pat Pasaules Veselības organizācija teica, ka 2 metri, slikta ventilācija, 15 minūtes, bet to nevar nēsāt, un tad viņš atzina patiesību – Esiet prom no vīrusiem.

Viņš to teica pēdējais, bet gadu neteica. Latvijas Ārstu biedrības valdes loceklis atklāja, ka es viņu lūdzu publiski pastāstīt viņam šogad. Pēc viņa teiktā, tas ir tāpēc, ka epidemiologs ir politiski ietekmēts: “Tā ir tīri politiska ietekme. Viņš ir ļoti mīksts un stāv uz vietas.”

“Es nezinu, kāda velna pēc mūsu valdība šādā veidā “drāž” Latvijas iedzīvotājus, to es nevaru atbildēt, bet katrā ziņā tas, kas ir noticis šo gadu, tas ir noziegums,” savu viedokli izteicās Apinis.

Avots

loading...