Pasaules slavenākās Sazvērestības teorijas

2

1.Rozvelas incidents. 1947. gada vasarā, Ņūmeksikas štatā, ASV, notika nezināma objekta avārija. ASV paziņoja, ka tas esot bijis gaisa balons, bet aculiecinieki stāstija kaut ko citu – spožas gaismas, un tad šis lidojošais objekts pazuda tuksnesī. Vietu pavisam ātri aplenca ASV bruņotie spēki, un neviens tai netika laists klāt. Pastāv sazvērestības teorija, ka tajā naktī notika NLO avārija.3

2.Bet tā nav vienīgā teorija. Pavisam drīz sabiedrībā nonāca bildes ar ārpuszemes būtnēm, bet daži apgalvoja, ka tās NEBIJA ārpuszemes būtnes, bet gan cilvēki. Pastāv sazvērestības teorija, ka tas bija PSRS eksperiments, lai iebiedētu Amerikas sabiedrību, bet, tas izgāzās avārijas dēļ. Kas tiešām notika, to mēs visticamāk tik drīz neuzzināsim…

4

3.Vūdbirdža ir neliela pilsētiņa Apvienotajā Karalistē (Lielbritānijā). 1980. gada 26. decembrī šeit tika novērots NLO – no meža spīdēja spoža gaisma, un tur bija dīvains objekts, no kura tās spīdēja. Vūdbridžu tāpēc mēdz dēvēt arī par Lielbritānijas Rozvelu. Lai arī kas tas bija, nākamajā rītā aculiecinieki tika atrasti, un viņiem lika parakstīt klusēšanas līgumu.

5

4.Apple viennozīmīgi ir atpazīstamākais zīmols tehnoloģiju industrijā. Bet vai Apple ražo savus produktus tā, lai tie saplīstu ? Pastāv sazvērestības teorija, ka Apple ar programmatūras atjauninājumiem speciāli palēlina vecāku ierīču darbību, lai cilvēki pirktu jaunas, un līdz ar to, Apple iegūtu lielāku peļņu.

6

5.2009. gadā Apple ieviesa jaunas skrūves, kuras neder nevienam parastajam skrūvgriezim. Kāpēc? Pastāv teorija, ka tas ir tāpēc, lai cilvēki nevarētu salabot telefonu  mājās paši, un viņiem būtu tie jānes uz speciālu darbnīcu. Tieši šādās darbnīcās kopš 2009. gada parastās skrūves pamaina pret Apple skrūvēm.

7

6.iPhone lietotāji zinās, ka ar šādām skrūvēm ir pieskrūvēta baterija. Ja baterija sabojājās, tad jāpērk jauna. Bet jaunas baterijas cena ir līdzvērtīga jauna produkta cenai. Tad kāpēc pirkt bateriju, ja par līdzīgu cenu var nopirkt jaunu telefonu ? Vai Apple speciāli ražo baterijas, kurām nav pārāk ilgs mūžš ? Pastāv sazvērestība, ka viņi to dara. Bet patiesību mēs tik drīz neuzzināsim.

Ļoti iespējams, ka līdzīgi dara arī citas kompānijas, ne tikai Apple, ja Apple tā vispār dara.

8

7.Titāniks viennozīmīgi ir slavenākais kuģis pasaulē, 1912. gada 15. aprīlī tas noslīka, esot ceļā no Īrijas uz ASV – saduroties ar aisbergu. Bet pastāv sazvērestības teorija, ka patiesībā nogrima nevis Titāniks, bet gan tā māsa – kuģis Olimpika, kura bija ļoti līdzīga Titānikam. Ir teorija, ka tie tika samainīti pirms liktenīgā brauciena. Kurš kuģis noslīka, to mēs, visticamāk, neuzzināsim.

9

8.9/11 – iespējams, populārākā sazvērestības teorija pasaulē. Visi noteikti zina, ka 2001. gada 11. septembrī, Ņujorkā, ASV,  notika lielākais terorakts pasaules vēsturē – uzbrukums Dvīņu torņiem. Teroristu nolaupītās lidmašīnas ietriecās Pasaules Tirdzniecības centrā, nogalinot 2996 cilvēkus, un ievainojot vairāk kā 6000. Tāpat bija plānots uzbrukums Pentagonam, un ASV valdības ēkai, kurš gan neizdevās, jo lidmašīna nogāzās kādā pļavā. Par šo notikumu pastāv sazvērestības teorija, ka nevis Al Quaeda veica šo teroraktu, bet gan ASV valdība.

10

9.Kāpēc lai ASV valdība nogalinātu tūkstošiem savas valsts iedzīvotāju ? Pastāv teorija, ka tas tika paveikts, lai varētu iebrukt Afganistānā 2001. gada 23. novembrī un Irakā 2003. gada 20. martā. Karš ir bizness, tas ir labs iemesls, lai veiktu agresiju pret citām valstīm. Kā arī, Irāka atrodas Persijas līcī, kurš, kā zināms, ir pārbagāts ar naftu. ASV parāds jau ir vairāki triljoni dolāru, un, iespējams, ka nafta bija iemesls iebrukšanai Irākā.
loading...