9 veidi, kā manipulēt ar cilvēku

 

Kad kāds ir sadusmojies uz... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem
1.Kad kāds ir sadusmojies uz tevi vai kādu citu, tad vienkārši nostājies viņam blakus nevis priekšā vai vietā, kur var noķert tavu acu skatienu. Tādā veidā netiks veidots papildus acu kontakts un cilvēks vieglāk nomierināsies.
Sāc ar palīdzības... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem
2.Sāc ar palīdzības prasīšanu. Cilvēkiem ļoti nepatīk sajūta, kad atsaka palīdzību vai nevar to izdarīt. Kad taisies ko tādu jautāt, tad sāc teikumu ar ”man vajag tavu palīdzību” vai ”vai vari man palīdzēt?”. Tas maksimāli paaugstina tavas iespējas saņemt palīdzību.
Pārfrāze un atkārto kādu... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem
3.Pārfrāze un atkārto kādu frāzi, kuru iepriekš teicis otrs cilvēks. Otrs domās, ka tu viņā klausies un esi ieinteresēts stāstītajā. Tas liks viņam justies novērtētam. Tikai nepārcenties ar atkārtošanu citādi tevi var noturēt par maniaku.

Ja vēlies lai kāds tev... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem

4.Ja vēlies, lai kāds tev piekrīt, tad māj ar galvu sava sakāmā laikā. Otram cilvēkam pielips māšana ar galvu un automātiski radīsies doma, ka tev ir taisnība un jāpiekrīt sacītajam.
Ja tu kādam nepatīc tad... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem
5.Ja tu kādam nepatīc, tad palūdz aizņemties zīmuli. Tas ir tik mazs pakalpojums, ka tev neatteiks un ja viņš būs sniedzis palīdzību  tu cilvēkam iepatiksies vairāk.

Sakrusto rokas lai... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem

6.Sakrusto rokas, lai noskaidrotu vai tu kādam interesē. Ja kāds tevi vēros, tad visticamāk neapzināti darīs to pašu.
Ja esi iepazinies ar jaunu... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem
7.Ja esi iepazinies ar jaunu cilvēku, tad nebaidies izteikt viņa vārdu. Sarunas laikā atkārto to pēc iespējas biežāk, lai labāk atcerētos. Turklāt vārda izteikšana pievērš cilvēka uzmanību un sāksi viņam iepatikties.

Glaimo cilvēkam... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem

8.Glaimo cilvēkam. Komplimentiem ir milzīgs spēks. Vislabāk komplimentus izteikt par ko detalizētu un specifisku, kas var likties neievērojams. Tā parādīsi, ka tev cilvēks interesē.

Vislabākais sākums sarunai... Autors: kaķūns 9 veidi kā manipulēt ar cilvēkiem

9.Vislabākais sākums sarunai ar pazīstamu cilvēku ir sākt ar tēmu, kurai otrs piekrīt. Pat ja tam nav nekāda sakara ar to, ko tu vēlies teikt otrs pamanīs un domās, ka esat uz viena viļņa un ir lielāka iespēja, ka viņš piekritīs ar nākamajiem teikumiem.
loading...