Slavenības, kuras vīriešiem liekas seksīgas, savukārt sievietēm nepatīk

Jau kopš šī gada sākuma, neskaitāmas reizes apspriests, jautājums par to, kuras slavenās sievietes vīriešiem liekas seksīgas, bet pašām sievietēm nepatīk.  Katra slavenība šajā sarakstā ir pievilcīga, un pēc būtības  ļoti burvīga persona, bet ne katrs tā uzskatīs. Šeit būs 13 slavenas sievietes, kuras vīriešiem liekas seksīgas, bet sievietēm tieši pretēji!

shakira

13. Shakira
Šakira ir starptautiska mūzikas seja. Viņa ir vislabāk zināma pēc saviem hitiem – “Whenever, Wherever and Hips Don’t Lie” Viņa ļoti daudziem vīriešiem ir zināma pateicoties viņas sekmīgajai gurnu mētāšanai, kas pievērš lielu uzmanību vīriešu pulkiem.  Viņa ir  ieguvusi divas Grammy un vairākas MTV balvas.  Vairums vīrieši piekrīt un uzskata ka Šakira ir ”karsta”, bet lielākajai daļai sieviešu,gan liekas, ka viņa nemāk dejot un tieši pretēji vīriešu teiktajam – nemāk kustināt gurnus un uzskata ka viņa par daudz tiek pārvērtēta. Arguments ir tas, ka viņa ir ļoti pievilcīga, bet tas neattaisno iemeslu viņas nemākulībai dejot.
leamichele-superJumbo
12. Lea Michele
Lea Michele ir aktrise un dziedātāja, iespējams vislabāk zināma kā Rachel Berija lomā Fox Tīkla mūzikas komēdijā nosakumā : Glee. Bet diemžēl Lea saņēma kritisku atzinību par viņas lomu. Viņa izdeva savu pirmo albumu 2014 gadā. Neskaitot šo faktu, viņa tiek uzskatīta par vienu no visstraujāk uzlecošajām zvaigznēm Holivudā. Lea ir iekļauta Maxim’s 100 un FHM 100 seksīgākās sievietes titulā. Pēc Ellen šova uzskatiem, Lea tiek uzskatīta par vienu no 100 seksīgākajām sievietēs uz planētas. Daudzi piekritīs ka viņa ir ļoti seksīga un talantīga, tomēr daudzas sievietes atzīst to, ka viņa ir pārāk samākslota, viņas acīs bieži var redzēt savādāku krāsu kontaktlēcas un daudzas sievietes uzskata, ka viņa ir veikusi plastiskās operācijas.
115592_D2_1-014
11. Jessica Simpson 
Džesika Simpsone ir dziedātāja, aktrise un Tv zvaigzne. Viņa ir izlaidusi vairākus veiksmīgus albumus, piemēram minot – Skin, Affair un Do You Know. Viņa arī ir filmējusies vairākās realitātes sērijas jaunlaulātajiem : “Niks un Džesika”. Vīrieši viņu uzskata par skaistu un seksīgu, tomēr dažām sievietēm un šoreiz arī pat dažiem tēviņiem, liekas, ka viņa ir pildīta ar blondīnes stereotipiem par skaistumu no ārpuses, nevis no iekšpuses. Neatkarīgi no matu krāsas, viņa ir bijusi ļoti veiksmīga, kā mūziķe un aktrise.

kim-kardashian-4-768

10. Kim Kardashian
Kima Kardašina, kurš gan nezina šo super uzpūsto “zvaigzni”? Viņa ir Tv realitātes zvaigzne, kā arī neaizmirsīsim piebilst, ka viņa ir arī sociāliste.  Vislielāko mediju uzmanību viņa ieguva pēc seksa video kasetes, kas tika palaists pa visu internetu. Pateicoties šim video klipam, tagad viņa ir ļoti slavena un “uzpūsta zvaigzne” Vēl viņa ir ieguvusi mediju uzmanību ar savām ilgajām laulībām, kas pirms Kayne ilga vien 72 dienas. Mediji ļoti bieži ziņo par viņas personīgo dzīvi, bet jautājums : Vai Kima ir seksīga? Daudzas sievietes nikni nosodīja šo zvaigzni ar to, ka viņas slava tiek pārvērtēta un, ka viņai nemaz nav īsts talants. Viņa ir slavena tikai pateicoties savām stulbībā. No otras puses, jauni vīrieši mēdz domāt, ka viņa ir seksīga, tomēr pārāk samāksloti seksīga.

 

COS020114_111

9.  Ariana Grande
Ariana Grande ir slavena pop dziedātāja un aktrise. Viņa vislabāk zināma ar savu hitu “LOVE ME HARDER”. Daudzi jauni vīrieši atzīst, ka viņa ir seksīga un izskatās pēc mazas nevainīgas meitenītes, jebšu tas ir viņas pašas tēls, ko viņa parāda visai pasaule. Tomēr daudzas sievietes un vīrieši nepiekrīt tam, ka viņa ir seksīga, drīzāk vienkārši skaista meitene. Daudzi vīrieši vienkārši viņu uzskata par mazu juteklisku meiteni, kas to arī vēlas visiem parādīt, bet neatkarīgi no tā, viņa tiek uzskatīta par vienu no seksīgākajām un visstraujāk uzlecošajām zvaigznēm.

 

rule the world 201009

8. Demi Moore
Demija Mūra ir vislabāk zināma ar viņas slaveno lomu ”St Elmo Fire”, “A Few Good Men” un “Ghost” Viņa kļuva augstas izmaksas aktrise, brīdī kad viņa bija nodarbojās ar striptīzu. Striptīzs bija vilšanās, jo viņa nenopelnīja tik, cik vēlējas. Tālajos 90 gados, viņa bija viena no top aktrisēm, kas plaši tika uzskatīta par seksa simbolu. 1991. gadā viņa parādījās uz ”Vanity Fair” vāka, kur viņa bija pilnīgi kaila un grūtniece  septītajā menesī. Viņa atkal parādījās pēc dzemdībām, šoreiz atkal kaila un daudz košāka. Saskaņā ar aptaujām, kas veiktas internetā, daudzas sievietes uzskata, ka viņa ir labs piemērs tam, kas ir skaista sieviete, bet ne seksīga!

Katy Perry
7. Katy Perry
Keitija Perija ir viena no visu laiku labākajiem mūzikas simboliem. Viņas populārākais hits ir ”I Kissed a Girl”. Viņa tiek uzskatīta par seksa simbolu. Kāds žurnāls Keitiju raksturo, kā ”aprises pusaugu zēnu”. Viņa ir zināma ar savu satriecošo tērpu maiņu un viņas superīgo humora izjūtu.  Keitija ir iekļauta kā numurs 1. Maxim Hot 100 – 2010. gadā. Daudzi pieauguši vīrieši un pusaudžu zēni piekrīt, ka viņa tik tiešām ir seksīga. Tomēr atkal sievietes nepiekrīt un uzskata, ka viņas ķermenis tiekot pārāk daudz pārvērtēts, jo viņa  ir veikusi vairākas plastiskās operācijas un tādējādi sievietes neatbalsta uzskatu par to, ka viņa ir seksīga, jo tas nav dabīgs skaistums

 

8839173-hayden-panettiere

 

6. Hayden Panettiere
Haidena Panettere ir aktrise, dziedātāja un modele. Viņa ar to visu nodarbojas jau no maza bērna kājas. Viņa ir labi zināma filmā “Nashville” Tomēr daudzi viņas fani mēdz viņu kritizēt par viņas izskatu, dažkārt tas atgādinot puicisku izskatu, bet kāda gan viņiem daļa, kā viņa ģērbjas vai ne? Vīrieši lielākoties uzskata, ka viņa ir seksīga pateicoties savai smalkajai sejai, bet ķermenis esot vienkārši skaists, nevis seksīgs.  Lielākā daļa sieviešu uzskata, ka viņa tiekot pārvērtēta, jo viņa nav tik seksīga, cik par to runā cilvēki, bet lai vai kā lielākā daļa sieviešu uzskata ka viņa ir gudra un izsmalcināta, bet ne seksīga.

 

1371494387_jenny-mccarthy-zoom

5. Jenny McCarthy
Šī skaista sieviete savu popularitāti ieguva pēc tam, kad parādījās uz PlayBoy vāka 1993. gadā. Galu galā, pēc laika viņa nokļuva uz PlayBoy vāka vēlreiz un tādējādi arī parādījās vairākos  TV šovos, piemēram, Charmed, The Drew Carey Swow un Divarpus vīri. Viņa ir zināma ar savu seksualitāti, humora izjūtu. 90 gados, viņa tika uzskatītu par vienu no top seksa simboliem, un bija sāncensis Pamelai Andersonei. Daudzi gadi pagājuši, tomēr vīrieši joprojām uzskata, ka viņa ir seksīga, bet tā nebūt nešķiet sievietēm – viņām liekas, ka vīriešiem viņa patīk tikai dēļ viņās atvērtās seksuālās valodas un atvērtība šovos. Vairums sieviešu viņu sauc par kaitinošu un noteikti ne par seksīgu sievieti.

nicki-minaj
4. Nicki Minaj
 Nikija Mināža ir ļoti veiksmīga repere un dziedātāja. Daudzi populāri cilvēki viņu uzskata par vienu no visu laiku labākajām reperēm pasaulē. Viņa izdeva savus debijas albumu Pink Friday 2010. gadā. Viņa ir ļoti labi zināma ar viņas ātri mainīgo garastāvokli, jeb kā Nikija spēj no dusmīgas sievietes palikt priecīga piecās minūtes, un tieši tā pat otrādi.  Viņa saņem, gan pozitīvas gan negatīvas atsauksmes par viņas mūziku un dzīvesveidu. Daudzi vīrieši atzīst, ka viņa ir seksīga, bet viņa ir pārspīlējusi ar plastisko ķirurģiju, jo viņas ķermenis ir vienkārši milzīgs. Šo pašu atzīst arī sievietes, vēl uzskaitot faktu, ka viņa tiek pārvērtēta.
kate-upton-wallpaper_990_1
3. Kate Upton
Kate Uptone ir modele un aktrise. Viņa vislabāk zināma  ar savu uzstāšanos ”Sports Illustrated magazine” peldkostīma izdevumā. Viņa ir parādījusies uz vāka divreiz 2012. un 2013. gadā. Viņa ir arī filmējusies : “Tower Heist” un  “Three Stooges” Viņa tiek uzskatīta par vienu no seksīgākajām sievietēm pasaulē. Daudziem vīriešiem liekas pievilcīgi tas, ka viņa smēķē, tomēr šis nebūt nav iemesls, lai teiktu, ka viņa ir seksīga. Vīrieši vienkārši uzskata, ka viņa labi izskatās un līdz ar to ir arī seksīga, jo bijusi un neskaitāmiem žurnālu vākiem. Dažas sievietes tomēr apgalvo, ka viņa ir sasodīti pārvērtēta un dzīvo un lauriem, tai pat laikā daudzas arī uzskata, ka viņa ir vienkārši normāla sieviete, bet ne seksīga!
MeganFox_Transformers-2-UK-Premiere_Vettri.Net-06
2. Megan Fox
Mega Foksa ir vislabāk zināma ar savu lomu filmā “Tranformeri”. Viņa bieži tiek minēta kā seksa simbols un viena no karstākajām slavenībām uz šīs zemes. Būtībā Megana Foksa kļuva slavena pateicoties vienai filmai, kur tālāk pacentās mediji un pacēla viņu slavas virsotnē. Daudzi vīrieši un atsevišķa grupiņa sieviešu piekrīt, ka viņa ir super seksīga un super skaista. Tomēr tieši tā pat daudzi cilvēki uzskata, ka viņa tiek ļoti pārvērtēta un viņas lielā slava ir tikai tīri lauri un jaukais izskats. Liela daļa sieviešu uzskata, ka viņa nevar būt seksīga, jo viņas attieksme ir ļoti nosodoša un patvaļīga. Bet citi uzskata, ka attieksmei nav nekāda sakara ar popularitāti. Vairākums sievietes uzskata, ka viņa ir apdullinoša savā izskatā, bet ne seksīga!

pamelaanderson

1. Pamela Anderson
Pamela Andersone ir ļoti labi zināma aktrise un PlayBoy modele. Viņa ļoti bieži tiek minēta kā viena no karstākajiem seksa simboliem 90. gados. Viņas lielais sasniegums pirms parādījās PlayBoy bija viņas loma “Baywatch”. Daudzi vecāki vīrieši vēl ir vīzijās un cenšas iztēloties, kā Pamela skrien pa pludmales smiltiņām. Viņa ieguva plašu uzmanību no mediju puses ar savu seksa lenti, kur kopā bija ar Tommy Lee. Viņa joprojām tiek uzskatīta par vienu no visseksīgākajām smēķējošajām sievietēm pasaulē. Vesela čupa sieviešu saka, ka viņa ir pārvērtēta, viņa rīkojas kā tipiska blondīne un tā, arī neko īpašu dzīvē nav darījusi, kā tikai ballējusi.

Avoti: sodahead.com, billboard.com, reddit.com

loading...