Beidzot nosauktas pazīmes, kuras liecina, ka cilvēks jau pārslimojis Covid-19 pašam nezinot

Jau ļoti ilgu laiku tiek diskutēts un cilāts jautājums par to, kā tad īsti pats cilvēks var zināt konkrētos iemeslus un cēloņus par to, ka viņam ir vai bijušas koronavīrusa pazīmes. Iepriekš mēs par to varējām tikai minēt un salīdzināt biežākos faktus, tomēr pašlaik viss ir vēl savādāk un patiesībā pat vēl vienkāršāk.

Amerikas Savienoto Valstu zinātnieku grupa no universitātes Ziemeļkarolīnā beidzot ir nosaukušas trīs konkrētas pazīms, kuras liecina to, ka cilvēks jau ir pārslimojis koronavīrusu, pašam nemaz nezinot. Tā ziņo “The Express” Viņi jau paspējuši norādīt visbiežākās pazīmes, kuras iepriekš mēs varējām tikai minēt, bez nekādiem faktiem un eksperimentiem.

Konkrēta zinātnieku grupa beidzot ir ķērusies pie ilgtermiņa eksperimentiem, lai tikai varētu pārliecināties atbilstošajiem faktiem par cēloņa simptomiem. Tas esot saistīts ar to, ka neliela daļa cilvēku tik tiešām pārslimo koronavīrusu, pašiem nemaz nezinot. Tomēr viņiem ir bijuši kādi konkrēti simptomi, kurus acīmredzami juta, bet nepievērsa tik lielu uzmanību.

Pēc zinātnieku galvenās grupas vadītaja Amira Barzina izpētītā un paziņotā, dzīvē pēc visiem veiktajiem pētījumiem ar koronavīrusu pārslimojušie tik tiešām acīmredzami un jūtami saskaras ar ļoti ievērojamu elpas trūkumu. Tāpat lielai daļai ir izteiktas locītavu sāpes, kuras iesākumā nemaz nav tik spēcigas, bet pakāpeniski pastiprinās. Tas pats ir arī ar muskuļu sāpēm, kuras var just diezgan izteikti jau pašā sākumā.

Pēc viņa komanda rezultātiem, inficējoties ar Covid-19 burtiski vai iekaist un radot specifiskas muskuļu sāpes. Tomēr viņš skaidri lika pievērst uzmanību tam, ka tieši muskuļu sāpes, var parādīties par arī parastākajā gripas gadījumā. Līdz ar to ir jābūt ļoti uzmanīgiem un jāseko līdzi, kādas vietas tiek apmeklētas, lai vienmēr varētu izsekot radušos cēloni un iespējamo vietu.

Viņa zinātnieku grupas veiktais pētījums ir vairāk nekā atbilstošs un noteikti ar ļoti lielu varbūtību. Beigu beigās netika apstiprināta izvirzīta hipotēze, ka pēkšni pazūd oža, vai palielinās nogurums, lai gan par to sūdzējušies daudzi vīrusa slimnieki.

Ja Jūs saskaraties ar elpas trūkumu, locītbas sāpēm, muskuļu sāpēm, vai pasliktinās, kā arī pilnībā pazūd oža, pavisam noteikti veiciet testu, lai uzzinātu un pārliecinātos, ka ar Jums viss ir kārtībā.

Avots

loading...