Vai kādreiz esi pamodies un neesi spējis pakustēties? Lūk, kas ar Tevi notika patiesībā!

Murgi ir ikvienam vismaz reizi mūžā: ir sajūta, ka esat  iesprostoti, mēģinot laisties nozīmē par  gaidāmajām briesmām vai miega paralīze. Daži sapņi pat liekas tik reālistiski, ka jūs pamosties sviedrains!Faktiski, miega paralīzei var būt neticami biedējoša pieredze.

Kas ir miega paralīze?
Miega paralīze ir sajūta, ka jūs apzinates kas notiek , taču nespējat pārvietoties. Tā notiek, kad cilvēks ieiet starp posmiem nomods un miegs… Šajā pārejas laikā, iespējams, nevar pārvietoties vai runāt sākot no  dažām sekundēm līdz dažām minūtēm. Daži cilvēki var just spiedienu vai sajūtu ,ka aizrijās.

Sliktākajā gadījumā šos simptomus var pavadīt halucinācijas. Vairums slimnieki ziņo ,ka viņiem ir sajūta ,ka viņi redz ,ka kaut kas pārvietojoties pret viņiem tumsā. Tie var izskatīties kā briesmoņi vai vienkārši ēnas.

Visvairāk biedējoši ir tas, ka jūs sevi nevarat pārvietot vai kliegt. Par laimi, tas ir tikai sapnis, un tas ir pilnīgi nekaitīgs.

Kāpēc  ķermenis tā  dara?
Tā ir normāla daļa no miega stadijas, kad galvenās muskuļu grupas un vairums brīvprātīgo muskuļu tiek paralizēti. Viena svarīga funkcija šajā paralīze var būt, lai pasargātu organismu no traumām miega laikā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...