Kurā valstī vīriešiem ir vislielākie dzimumlocekļi?

Ir pieejami oficiāli rezultāti par valsti, kurā ir lielākais vidējais locekļa izmērs, bet lieta ir tāda, ka starp vīriešiem un viņu peņiem ir neliela nesaprašanās. Vīriešu apgalvotais viņu locekļa izmērs salīdzinājumā ar to patieso izmēru reizēm nesakrīt. Tā ir vai nu tāpēc, ka vīrieši par to melo, vai arī nezina, kā nomērīt savu mīļāko ķermeņa daļu. Tavai zināšanai – tas ir jāmēra, sākot no paša locekļa galiņa līdz kaunuma kaulam, gadījumā, ja ar savu partneri vēlēsieties to izdarīt.

Saskaņā ar nesenu pētījumu pasaulē vidējais locekļa izmērs, protams, erekcijas stāvoklī, ir 14 centimetri.

Ja nevari to īsti iztēloties, tad paraugies uz lineālu un tev būs lielāka saprašana par to, ko tas patiesībā nozīmē. Amerikas Savienotajās Valstīs to vidējais izmērs ir 13 centimetri, jo, protams, tas bija tavs nākamais jautājums.

Ir radusies atziņa, ka lielākā daļa vīriešu, gan geji, gan tradicionāli orientētie, arī tie, kuri ir tikai draugi vai otrādāk, apgalvo, ka viņu locekļa izmērs ir „apmēram 17,8 centimetri”, tomēr patiesībā tam nav nekāda pamatojuma, jo vidējais lielākais locekļa izmērs ar 18 centimetriem pieder vīriešiem Kongo. Un pretēji tam, ko tev varētu būt teikuši citi vīrieši, tikai sešiem procentiem vīriešu ir patiesībā vajadzīgi XXL izmēra prezervatīvi.

Vīriešiem Kongo ir vidējais lielākais locekļa izmērs pasaulē.

Mazākais vidējais locekļu izmērs ir Ziemeļkorejā, kur tas ir nieka 9,6 centimetri, diži neatpaliek arī Indija un Taizeme, kur vidējais izmērs ir 10 centimetri, kā arī Taivāna un Filipīnas ar vidējo izmēru 10,7 centimetri. Lai gan Kongo locekļu izmērs ir vidējais lielākais starp visām citām valstīm, tomēr Dienvidamerika kā vesels kontinents ieņem pirmo vietu cīņā par vislielākajiem locekļiem erekcijas stāvoklī. Eiropā ir optimāla izmēra locekļi, jo tur vīriešiem locekļi ir lielāki par pasaulē vidējo.

Beidzot runāt par locekļiem, pieļaujams, ka gan vīrieši, gan sievietes, var piekrist, ka labs sekss ir atkarīgs no tehnikas. Bieži vien ir uzskats, ka vīrieši, kuriem loceklis nav tik liels, patiešām, pilnīgi noteikti, to kompensē citos veidos, jo viņi apzinās locekļa izmēra trūkumu un prot to labot. Nevar izvairīties no skaidri redzamās patiesības, tā kā, ja tu ar savu partneri, vai nu tās ir ilgtermiņa attiecības vai vienas nakts sakars, varat apzināties esošā locekļa izmērus, jums būs vien labāk. Neliela izmēra loceklis nenozīmē to, ka sekss būs slikts, un, atklāti sakot, liels loceklis arī ne vienmēr nozīmē to, ka sekss būs lielisks.

loading...