Beidzot ir zinātniski pierādīti fakti, kāpēc Jums neizdodas notievēt!

Tā kā daudzi cilvēki cīnās ar lieko svaru un bieži vien tērē naudu nejēdzīgiem veidiem, procedūrām, dietām un metodēm, tad iespējams šis, Jums palīdzēs sasniegt rezultātu mājās.

 1. Iespējams jūs esat no tiem tipiem kuri uzskata, ka agra celšanās un pavingrošana pirms darba nāks par labu svara zaudēšanai? Nebūt ne. Ja jūs piekopsiet šādu ”stilu”,tad efekts būs tieši pretējs un jūs svaru nezaudēsiet.

Vairāki pētījumi liecina, ka cilvēkiem kuri guļot pavada vairāk, kā septiņas stundas ir mazāka iespējamība pieņemties svarā nekā tiem, kas guļ mazāk par septiņām stundām.

2. Daudzi cilvēki sākot nomest lieko svaru nereti no savas dzērienu kartes izslēdz alkoholiskos dzērienus, jo uzskata, ka tādējādi svara zaudēšana būs ātrāka, bet diemžēl arī tā nav patiesība. Izrādās, ka īstenībā tieši alkohola vispārēja nelietošana tev iedos pāris kilogramus klāt, kā atņems.

Dienā nedzeriet vairāk par četrām vienībām alkohola un iespējamība atbrīvoties no svara palielināsies par 46% nekā tad, ja jūs to lietojat un pēkšņi pārstāsiet.

Šķir nākamo lapu lasi raksta turpinājumu!

loading...