17 stulbas, bet iespējams noderīgas lietas, kuras iespējams iegādāties internetā

Pasaulē ir neskaitāmi daudz nepraktisku un nekur nevajadzīgu lietu, bet vienmēr atradīsies kāds kurš arī tās nopirks. Šeit būs dažas tik tiešām stulbas lietas, kuras ir nopērkamas internetā.

25-placenta-recipes

1. Placentas recepšu grāmata. Lai arī kādu laiku atpakaļ lasījām par Lienes Brikouskas placentas pagatavoja kokteili un cienāja ar to arī savas draudzenes, manuprāt, šī ir nudien stulbuma izgudrojums.

baby-mop-sweeper-1

2. Kostīms bērniem ar sariem. No vienas puses it kā jau izdevīgi vecākiem, visa grīda tiek uzspodrināta viņiem pašiem neko nedarot, tikai mazajam jārāpo pa visurieni. Bet tā rāpojot tak visi netīrumi un putekļi nonāk šajās bārkstīs, kuras ļoti vieglā veidā arī var nonākt bērna acīs, degunā un mutē. Rezultātā dažādas slimības un alerģijas bērnam ir garantētas.

banana-guard-yellow

3. Penālis priekš banāna. Tik tiešām man nesaprotams instruments.

creepy-pillow

4. Spilvens, kurš Tevi apķer. Jūties vientuļi un nav kas apskauj? Šāds spilvens diez vai to atrisinās. Tad labāk iegādājies sev mājdzīvnieku, kurš naktīs apgulsies blakus un sildīs.

ear-dryer

5. Ausu žāvētājs. Iznāc no dušas un Tev ir slapjas ausis? Nekādu problēmu, ņem ausu žāvētāju un ausis būs sausas. Princips ir tāds pats kā parastajam matu fēnam. Ieliec to ausī un ar karstu gaisa plūsmu tas izžāvēs Tavus auss kanālus.

face-trainer

6. Sejas muskuļu trenažieris. Šī maska ir domāta, lai uztrenētu sejas muskuļus, kurus varbūt ikdienā neizmantojam. Vēl viena nekam nederīga un tiešām stulba lieta.

floss

7. Zobu diegs ar bekona garšu. Līdz šim domājām, ka zobus tīram, lai tie būtu tīri un arī atsvaidzinātu elpu. Bet šajā gadījumā kāds amerikāņu bekona mīļotājs ir izdomājis zobu diegu ar bekona garšu, lai tīrot zobus, liktos ka ēd bekonu.

gadget-holster

8. Vēlies visiem parādīt savu vareno privātdetektīva dabu? Tad šī manta būs kā reiz radīta priekš tevis. Tiesa gan ar šādu staigājot pa biroju, kolēģi drīzāk Tevi apsmies, nekā pamanīs līdzību ar Aģentu 007!

gold-pills

9. Viena liet, kuru vari izmēģināt, ja Tev dzīvē ir garlaicīgi un naudas ir tik daudz, ka nezini kur, lai to liek – tabletes ar zeltu, lai Tavs sūds podā mirdzētu un būtu klāts ar zeltu. Parādi draugiem, ka esi īsts zelta gabaliņš! Cena vienai šādai kapsulai – 425$.

handerpants

10. Apakšbikses Tavām rokām. Pie velna, kāpēc vispār kas tāds ir vajadzīgs?

hitch_pole_bikini_girl

11. Striptīza dejošanas stienis, kas pieliekams auto “āķa” vietā. Ja nu brauc pa Rīgu un kādā sastrēgumstundas laikā sagribas uzdejot striptīzu.

iphone-panties

12. Apakšbikses Tavam Iphone telefonam. Bez komentāriem.

plasma-belt-buckle

13. Josta ar plazmas apli. Vēlies izskatīties kā kovbojs no zvaigžņu kariem? Nesanāks. Drīzāk izpelnīsies citu cilvēku smieklus vienlaicīgi rādot ar pirkstu uz Tevi. Ja nevēlaties kaunu sev, tad labāk nepērciet to.

potty-putter

14. Sēdi uz poda, garlaikojies, visas grāmatas un žurnāli izlasīti, Candy Crush beigušās dzīvības – neuztraucies, paņem un uzspēlē golfu turpat. Nemaz neceļoties no poda augšā. Varbūt Tevī slēpjas Taigera Vuda talants?!

shittens-buttwipes

15. Nemaz nepārtulkošu. Bet ja nu Tev nav tualetes papīrs līdzi, tad droši uzvelc šo uzparikti, iekakā sev cimdā un lieta darīta.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu tālāk!

loading...