Pavisam Sliktas ziņas slavenās Olgas Kambalas dzīvē! Tieši šoreiz viņa pieņēmusi ļoti smagu lēmumu

Daudzi to varbūt nemaz nezina, bet Olga Kambala iepriekš bija precējusies veselus 16 gadus, kas ir ļoti ilgs laiks! Viņa ir māte trim meitām, arī to kāds noteikti ir palaidis garām. Šobrīd vecākajai meitai ir 16 gadi. Kā stāsta pat Olga, tad pirms vēl iepazinās ar Kasparu, viņai bija kāds interesants pielūdzējs – bokseris. Tomēr tā tur īsti nekas arī nesanāca. Kādu dienu viņa devās uz LNK Boxing Intagram lapu, lai apskatītu bokseri un viņa ieraudzīja Kasparu. “Ak tas, ir tas pats puisis. Iegāju viņa profilā un ielaikoju dažas viņa bildes. Pēkšņi naktī viņš man uzrakstīja : “Nevaru nepamanīt, ka tu man uzspiedi astoņus patīk.”.”

Tieši tā lēnām un pakāpeniski iepazinās Olga un Kaspars. Šobrīd viņi ir vieno no zināmākajiem pāriem, kuriem var līdzi sekot arī TV. Protams, ka daudziem šķiet, ka varbūt ne viss ir tik pieņemami kā varētu šķist, taču viņi savā privātajā dzīvē dalās ar lielāko daļu sabiedrības. Arī viņiem ir kāpumi un kritumi. Taču šoreiz viss bija krietni savādāk. Ziņots, ka Kambalus pāris naktī braukājies par Rīgu ar luksusa mašīnu, līdz brīdim, kas sastrīdējušies un savā starpā rupji runājuši. Taču, ar to viss tikai sākās.

Viss sākās ar to, ka Olga gribējusi vienkārši piebraukt un nofotogrāfēt mašīnas priekšrocības. “Gribēju uztaisīt pāris storijus, lai parādītu mašīnas iespējas.” Olga sāka ņirgāties par Kasparu, ka izskatās, ka viņas vīrs par to nav sajūsmā. “Ja tu būtu sieviete, es tev reāli kārtīgi uzšautu pa degunu.” Kaspars nepārprotami nesaprata Olgas vēlmes un starp abiem izcēlās ļoti milzīgs strīds. “Ja Tu tiešām centiem kādam kaut ko parādīt vai iepriecināt, tad man nebūs tādas reakcijas par vienkārši mašīnu. Kaspars bija galīgā neizpratnē.

Kaspars uzreiz teica, ka viņš nav tas tips, kas izrādītu kādu patiesu prieku par lietām, kas viņu neaizrauj. Viņš šīs lietas redz savādāk, bez pārspīlētām emocijām, tomēr tās ir parastas lietas un viss. Olga stāvēja malā un teica : “Tev vajadzēja dejot un uzlēkt un teikt – mīļā, cik tu jauka un forša man.” Kaspars atbildēja : “Man nav noskaņojuma tagad te dancot kaut ko. Tas, ka mašīna dejo un taisa skaņas ir labi, bet man to nevajag.”

Jo viņi ilgāk skaidrojās, jo pamatīgāk iekūlās ziepēs. Viņi strīdējās ilgi un pamatīgi, taču tā mēdz notikt visiem, vai nepiekritīsiet? Šoreiz gan runa gāja tieši par to, ka Olga ir paziņojusi, ko milzīgu!

Olga ir pieņēmusi smagu lēmumu un paudusi to, ka plāno veikt ļoti būtiskas izmaiņas visā savā izskatā, dēļ Dobeles Dzirnavnieka skandāla. Tas viņai viss ir bijis ļoti par sāpīgu. Tas notikšot drīzumā, bet ko par to teiks pats Kaspars?

loading...