Rīgas Satiksme nākusi klajā ar ļoti būtisku paziņojumu – Daudziem tas noteikti nepatiks!

Rīgas Satiksmes valdes pārstāvis Jānis Meirāns žurnālistiem  izstāstīja jauno ieceri, kā cer samazināt nereģistrētos braucienus. Viņi cer, ka pasažieri kāpjot transportā tikai pa priekšējām durvīm nāksies reģistrēt savu braucienu.

Šādas jaunas izmaiņas sāksies no šā gada 8.jūlija, sākumā būs tikai dažos maršrutos. Maršruti, kuros būs jāievēro šīs izmaiņas, būs 1.trolejbuss, 10., 20., 28. 60. autobuss. Šāds pilotprojekts ilgs 2 mēnešus. Pēc diviem mēnešiem datus apkopos un  tālāk valdes pārstāvji lems par to, vai šīs izmaiņas ieviesīs visos transporta maršrutos, vai arī tas ir neefektīvs.

Kā apgalvo Jānis Meirāns, šādi maršruti ir izvēlēti speciāli, jo neesot pārāk noslogoti. Tas ļaus saprast, kā šī jaunā sistēma ietekmēs pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu. Kā arī reģistrēto braucienu skaits būs vieglāk uzskatāms. Un ko par šīm izmaiņām teiks pasažieri.

Galvenais iemesls, kāpēc viss šis tiek darīts ir tādēļ, lai cilvēki pēc iespējas vairāk reģistrētu savas braukšanas kartes. Ir veikti arī citi eksperimenti, kuros ir konstatēts, ka ir daži maršruti, kuros reģistrēto braucienu skaits ir par 20% vairāk, nekā reālais braucēju skaits.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...