Latviešu profesors Danilāns nācis ar paziņojumu, kas šausminās lielāko daļu cilvēku, kuri lieto vitamīnus

Nevienam nav jābrīnās, kāpēc cilvēkiem ziemā imunitāte pēkšņi pazūd tik ātri un attopies brīdī ar iesnām, klepu un temperatūru guļot mājas gultā. Šādos laika posmos cilvēki parasti izvēlas izvēlēties iespēju uzņemt lielās devās dažādus vitamīna veidus.

Tas tiekot darīts ar mērķi, lai itkā parūpētos par savu veselību un cenšoties aizsargāties no visāda veida saslimšanas. Taču tagad šis viss ir pagriezies pretēji pulksteņa rādītāja virzienam, jo tagad par šo izteikumu ir izteicies arī profesors Danilāns un viņa atrastais pētījuma materiāls.

Danilāns pats personiski ir viesojies speciālā LTV raidījumā, kura nosaukums ir 4. studija un tajā dalās ar kādu tik tiešām interesantu pētījumu, kurā tiek secinātas pavisam trakas lietas. Piemēram par to, ka vitamīnu lietošana uzturā nedod pilnīgi neko, vai pat saīsina cilvēka dzīves ilgumu.

Izrādās, ka zinātnieki ir pētījuši + – 300 000 cilvēkus veselu 30 gadu garumā un tie visi tika sadalīti pavisam divās vienkāršās grupās. Vieni biji tādi, kas pavasarī un rudenī papildus uzturam ņem vitamīnus un otri, kas papildus nelietoja itin neko.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...