Šai Sievietei Mājā Bija Pilnībā Aizsērējušas Kanalizācijas Caurules – Viņa Paņēma Uzvārīja Etiķi Un Ielēja To Podā! Santehniķiem Mutes Vaļā!

Ļoti izplatīta problēma ir aizsērējušās kanalizācijas caurules. Tas var radīt tiešām briesmīgu smaku, var notikt kanalizācijas noplūdes un citas nepatīkamas lietas. Bet patiesībā šo problēmu var pavisam viegli novērst. Ir nepieciešama tikai viens šķidrums, kas pavisam noteikti ir arī tavā mājā!

Cauruļu iztīrīšana:

Nepieciešamais:

1. 250g pārtikas sodas

2. 100g parastais etiķis

3. 2,5 l verdoša ūdens

4. Nevajadzīga liela izmēra lupata

Jāatceras, ka šis darbiņš pavisam noteikti nav no tiem tīrākajiem, tāpēc pirms veicas šo procedūru, ieteicams uzvilkt kārtīgus gumijas cimdus un maskēties ar aizsargbrillēm, lai tās palīdz brīdī, ja gadījumā situācija pavēršas pavisam nepatīkami! Atliek vien pieminēt, ka vislabākā soda šajā gadījumā noderēs pat ne dārgākā, bet gan tieši pretēji – kaut vai lētākā. Etiķim gan vajadzētu būt tādam nopietnākam, taču jāatceras, tas, ka etiķim jābūt verdošam, tad, kad to lies podā, pretējā gadījumā no visas šīs situācijas, jēga būt itin nekāda! Labi, ķersimies lietais pie ragiem!

Šķir nākamo lapu un uzzini, soli pa solim, kā pareizi attīrīt mājas kanalizācijas caurules!

loading...