Pasaule ir skumjās… Mūžībā devusies pasaules slavena personība, kas satriekusi jau daudzus

Kā ziņo BBC, šīs nedēļas sākumā mūžībā aizgāja Holivudas aktiera Silvestera Stallones māte Džekija Stallone, kura bijusi slavenā visā plašajā pasaulē. Džekija Stallone, kurš piedalījās slavenību “Big Brother” realitātes šovā, nomira 98 gadu vecumā.

Bojāgājušā jaunākais dēls Frenks atklāja, ka viņa māte “mira miegā, kā viņa vēlējās”. Jeklīne Francis Labofiša dzimis 1921. gada 29. novembrī. 15 gadu vecumā viņa aizbēga no mājām Vašingtonā un pievienojās cirkam. Džekija 2005. gadā laikrakstam The Times sacīja: “Mans tēvs ir turīgs advokāts. Viņš vēlas, lai es ietu uz jurista profesiju, bet es gribu būt uz skatuves.

Pirms kalpot par kora meiteni Brodvejā, divus gadus viņa strādāja par trapeces mākslinieku. 1945. gadā Džekija Čana apprecējās ar savu pirmo vīru Frenku Stalloni vecāko, kur viņa bija frizieris un aktrise. Pāris dzīvo kopā 12 gadus, un viņiem ir divi dēli: aktieris Silvesters (Silvestrs) un mūziķis Frenks (Frenks).

Džekijai ir arī meita Tonija D’Alto, kura dzimusi otrajā laulībā ar Antonio Filiti. Tonijs nomira no plaušu vēža 2012. gadā 48 gadu vecumā.

Avots

loading...