Ļoti būtiskas ziņas visiem Latvijas iedzīvotājiem! Tas skar ikvienu, un ja nezināsi – maksāsi sodu!

Daudzi uzskatīs, ka tas ir joks, bet tieši pretēji – tas viss ir saistīts ar saspīlēto situāciju, ko izraisa koronavīruss – Covid 19. Lai situāciju ierobežotu, valdība ir noteikusi ārkārtas ierobežojumus un aizliegumus, kas obligāti  jāievēro.

Un, ja tas netiks izdarīts un netiks ievēroti pieprasītie ierobežojumi vai aizliegumi, viņiem tiks uzlikts naudas sods līdz 350 eiro, tā paskaidroja Valsts Policija(VP).

Valsts policija sadarbībā ar Pašvaldības policijas pārvaldi pārraudzīs vairākas sabiedriskas vietas, kur ir vislielākais cilvēku inficešanās risks. Tāpat Valsts policija kopā ar pašvaldības policiju reaģēs un izvērtēs iespējamos pārkāpumus, cik drīz vien iespējams, ja tādi būs, sacīja Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte.

Valsts policija aicina cilvēkus būt patiešām atbildīgiem un ievērot visus noteiktos piesardzības pasākumus. Katrs gadījums tiks vērtēts pēc tā būtības. Tomēr tas neizslēdz iespēju, ka cilvēki patiešām var tikt sodīti, tāpēc ir laiks saprast, kā tas viss īsti darbosies!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...