Vai Tev Būs Pa Spēkam Atrisināt Šo Vienādojumu? Aptuveni 90% Cilvēku Kļūdās Jau Pirmajā Reizē!

Šī ir pavisam vienkārša vienādība, taču aptuveni 90% cilvēku ar pirmo reizi atbild nepareizi. Šie 90% iedzīvotāju pieļauj vienu un to pasu kļūdu. Taču tev ir iespēja pārbaudīt vai Tev tas ir pa spēkam. Kāda matemātikas skolotāja izteicās :

“Ja šo nevar atrisināt trešklasnieks, tas nekas, bet ja to nespēj atrisināt sestklasnieks, tad tas ir gaužām bēdīgi, nemaz nerunājot par tiem cilvēkiem, kuri ir daudz vecāki par pašiem bērniem.” Atliek vien piebilst, ka šis nav nekāds cietais āķa uzdevums, vai speciāli izveidota vienādība, kuru vienkārši neviens nevar atrisināt. Tas ir parasts vienādojums, kurš ietilpst ceturtās klases skolnieku – matemātikas grāmatās.

xxx

Uzdevums tik tiešām ir pavisam vienkāršs, taču skaitļi mēdz maldināt, tieši tāpat kā šis vienādojums. Izrādās, ka visi “gudrīši” šo vienādojumu atrisina aptuveni 10 sekundēs, taču tad, kad pasaka savu atbildi, visi kā viens ir kļūdījušies!

Tieši šī paša iemesla dēļ, mēs ieteiktu nesteigties, bet gan vairākkārtīgi censties saprast šo vienādojumu, kā arī tā rezultātu. Ja neesi pietiekami pārliecināts par rezultātu, paskaties kā pareizi pilda šāda tipa vienādojumus, bet nu pietiks! Ķeramies klāt pie atbildēm!

Šķir nākamo lapu un uzzini kāds ir iznākums, un kā to soli pa solim varēja iegūt!

loading...