Ķīnā tiek svinēta uzvara! 10 dienu laikā uzceltā slimnīca izrakstījusi pēdējos pacientus un pārtrauc darbību

Lieliskas ziņas no Uhaņas Galvenās pagaidu slimnīcas! Iepriekš tika ziņots, ka Ķīna tiek galā labi un cenšas darīt visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk palīdzētu cilvēkiem, kuri bija pakļauti vīrusa iedarbībai. Oficiālās ziņas norāda, ka pēdējie 34 pacienti ir izrakstīti no Uhaņas pagaidu slimnīcā ar nosaukumu “Dzjanhaņa”.

Šīs ir ļoti svarīgas un nozīmīgas ziņas visai pasaulei, ne tikai Ķīnai. Informācija nāk no AS Kazinform ar atsauci uz Shihihua, kas nozīmē, ka notikums patiešām ir noticis un tās tik tiešām ir ļoti nozīmīgas ziņas visai Ķīnas cilvēkiem.

Informācija liecina, ka 34 dienu laikā (slimnīcas darbības ilgums) kopumā 1848 cilvēki 521 cilvēku nogādāja citās ārstniecības iestādēs. 1327 cilvēki tika veiksmīgi izrakstīti. Lieki piebilst, ka Uhaņā, Ķīnā, 10 dienu laikā tika uzcelta pagaidu slimnīca, lai rīkotos ar koronavīrusu.

Šis lēmums izrādījās visnotaļ pareizs, jo šobrīd viss notiek uz pareizā ceļa un slimnīcas celtniecība patiešām deva vēlamo rezultātu. Šķiet, ka Ķīna zina, kā rīkoties dažādās krīzes situācijās. Tomēr, kas ir nākamais un kas notiek šobrīd?

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...