Ļoti skumjas ziņa! Latvijā mūžībā devusies ļoti pazīstama un populāra seja

Politiķa nāvi vietnē Jauns.lv apstiprināja Saeimas deputāts Juris Jurašs (MP). “Jutas vairs nav. Sīkākus komentārus nesniegšu,” telefonsarunā pauda Juris Jurašs.

Jaunās konservatīvās partijas komunikāciju sadaļā Jauns.lv iepriekš apstiprināja, ka politiķe ir “slima” un  jūtās “slikti” jau pirms divām nedēļām.

Tieslietu ministrs, ĶKP loceklis Jānis Bordāns, aģentūrai LETA sacīja par politiķa nāvi: “Šis ir cilvēks, kuru mēs patriotiskā izpratnē labāk nepazinājām, un cilvēks, kuru mēs visi zinājām un mīlējām.”

Bordāns arī apstiprināja, ka virsnieka aiziešana nav saistīta ar jauno koronavīrusa Covid-19 slimību. Tieslietu ministrs un visa Jaunā konservatīvā partija izsaka sirsnīgu līdzjūtību Strīķes tuviniekiem. Tomēr vai ir zināms, kas vairāk?

Juta Strīķe (dzimusi 1970. gada 18. jūlijā Maskavā) bija Latvijas politiķe un korupcijas apkarošanas un korupcijas novēršanas darbiniece. Viņš strādāja par izmeklētāju Drošības policijā un Iekšlietu ministrijā.

No 2004. gada līdz 2014. gada 31. oktobrim J. Strīķe bija Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka vietnieks, pēc tam ar KNAB priekšnieka Jaroslava Streļčenoka lēmumu tika pazemināts galvenā tiesneša pienākumu izpildītāja amatā.

Kopš 2017. gada – Rīgas domes deputāte. 2018. gada 6. oktobrī viņa tika ievēlēta 13. Saeimā no Jaunās konservatīvās partijas, ziņo Wikipedia.

Jauns.lv izsaka visdziļāko līdzjūtību visiem tuviniekiem.

Avots

loading...