Dēļ valsts ārkārtas situācijas, Latvijas Pasts ir nācis klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu

Sakarā ar ārkārtas stāvokli un nepieciešamajiem pasākumiem koronavīrusa Covid-19 izplatības kontrolei, Latvijas Pasts no 2020. gada 21. marta apstādinās visas pasta nodaļas sestdienās un svētdienās, kā arī samazinās darba laiku vairākos tirdzniecības centros visā valstī.

No 17. marta Rīgas pasta nodaļa 27, Akadēmijas laukums 1, kas darbojas Latvijas Zinātņu akadēmijas ēkā, tiks slēgta līdz 14. aprīlim. Latvijas Pasts aicina klientus novērtēt nepieciešamību apmeklēt filiāles un maksimāli izmantot iespējas pieteikšanās pasta pakalpojumiem attālināti.

Sākot ar nedēļas nogali, 21. martu, sestdienās un svētdienās, līdz turpmākiem lēmumiem visas Latvijas pasta nodaļas visā valstī būs slēgtas. Savukārt no 17. marta 15 pasta nodaļās dažādos tirdzniecības centros visā valstī ir samazināts darba laiks darba dienās.

Latvijas Zinātņu akadēmijas ēkā no 21. līdz 14. aprīlim tiks slēgts Rīgas 27. pasta nodaļa. Tā kā šai nodaļai nav piegādes funkciju, pasta piegādē klientiem izmaiņas netiks mainītas, taču tuvākā vieta citu pasta pakalpojumu saņemšanai ir Rīgas 50. pasta nodaļa Stacijas laukumā 2. Tomēr tas nebūt vēl nav viss!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

loading...