9 frāzes, ko nedrīkst teikt vīrietim

Vārdiem ir spēcīga nozīme. Lai vai kā mums, sievietēm, šķiet, ka vīrieši ir tie bezbailīgie un drosmīgie, arī viņiem ir jūtas. Ja esi iepazinusies ar vīrieti un vēlies turpināt attiecības, vai arī tev jau ilgu laiku ir mīļotais cilvēks pie sāniem, tev būtu jāzina šīs 9 frāzes, kuras nekad savam sirdsāķītim neteikt.

  1. Tu esi memmesdēliņš – Tiekoties ar puisi, kurš atbilst kritērijiem „memmesdēliņš” vienmēr ir bijis sarežģīti. Tomēr, ja esi izvēlējusies šādas attiecības, tad nekad neuzsver to! Der atcerēties, ka šajā attiecību modelī liela nozīme ir vīrieša mammas teiktajam, tātad mācies iemīlēt arī viņa mammu! Bet atceries, ja puisis savos divdesmit gados ir “memmesdēliņš”, tad viņš tāds būs arī savos četrdesmit. Ja salauzīsi viņa sirdi, viņš salauzīs tavējo…, vai arī par to parūpēsies viņa mamma.
  2. Pastāsti vairāk par savu bijušo – Lai vai kā mums, sievietēm, gribētos uzzināt par mūsu sirdsāķīša bijušajām attiecībām, labāk no šīs tēmas izvairīties. It īpaši, ja runa ir par viņa intīmo dzīvi ar bijušo. Šie jautājumi nekādā ziņā neuzlabos jūsu abu attiecības.
  3. Paskaties, cik viņa izskatās seksīgi – Ar vīriešiem viss ir vienkārši. Ja viņiem šķitīs, ka meitene, kas tikko jums abiem pagāja garām, izskatās labi, viņš to arī pateiks. Un tava reakcija uz vīrieša „jā” vai „viņa patiešām izskatās fantastiski”, izraisīs tevī greizsirdību vai dusmas. Ja turpināsi uzdot jautājumu – „vai viņa izskatās labāk par mani” vai arī „tu gribētu tikties ar tādu meiteni kā viņa”, ne pie kā laba nenovedīs. Šādi jautājumi vien liecina par to, ka tev ir zems pašvērtējums.
  4. Tu neproti izklaidēties – Ja tiecies ar vīrieti, kurš ir intraverts, tas nenozīmē, ka viņš neprot labi pavadīt laiku. Ja teiksi vīrietim, ka viņš ir garlaicīgs un neprot labi pavadīt laiku, ar šo arī viss būs beidzies. Varbūt tev vajadzētu nedaudz piebremzēt ar ballīšu apmeklējumiem? Galu galā, intraverti vīrieši ir lojāli un mīloši, tieši tāpēc viņi ir labākie vīri savām sievām.
  5. Vai es esmu skaista? – Ja vīrietis uzskatīs, ka esi skaista, viņš tev noteikti liks par to manīt, iztiekot bez šā jautājuma.  Ja viņš to nesaka, tas nenozīmē to, ka tu tāda neesi. Varbūt vēl ir vajadzīgs laiks, lai viņš to patiešām spētu novērtēt
  6. Tev ir briesmīga stila izjūta – Ja tev nepatīk sava mīļotā drēbju skapja saturs, nesaki to viņam! Tev ir visas iespējas pašai šo situāciju izlabot, laika gaitā ieviešot izmaiņas, ja esat uzsākuši kopdzīvi. Ja esat attiecību sākumā, piedāvā viņam iet iepirkties kopā un nebaidies izteikt savu viedokli par to, kas tev patīk. Ar tekstu „tev ir briesmīgs stils” viņš noteikti tevi nepametīs, bet tādā veidā panāksi viņa pašvērtējuma kritumu.
  7. Kad Tu man piezvanīsi, kad mēs atkal tiksimies? – Pēc pirmā izdevušās randiņa tā vien prasās uzzināt, kad būs nākamā tikšanās reize. Ja arī tu vīrietim būsi iepatikusies, viņš noteikti pats tevi uzaicinās uz nākamo tikšanos un saorganizēs jums abiem burvīgu dienu… un tās turpinājumu. 🙂 Vīriešiem nepatīk pārlieku liela uzbāzība, un atceries, labs nāk ar gaidīšanu.
  8. Tas taču ir tikai darbs – Vīrietis visu dara ar lielāko atdevi. Viņa darbs ir misija, kas ir jāpaveic pēc labākās sirdsapziņas, un katra neveiksme iedragā vīrieša pašapziņu. Ja kādreiz gadās situācija, kurā viņa darba devējs nenovērtē paveikto, labāk uzmundrini viņu, sakot, ka nākamreiz viņam noteikti izdosies, vai arī „visiem mēdz būt sliktas dienas, varbūt tāda bija tavam priekšniekam”. Esi viņa lielākais atbalsts jebkurā situācijā un novērtē mīļotā pūles.
  9. Tu nekad nekļūsi veiksmīgs – „Tu taču esi vīrietis, tev jābūt drosmīgam, pārliecinātam un veiksmīgam! Tu nekad tāds nekļūsi, jo neesi dzimis veiksminieks!” Šāda frāze absolūti nepalīdzēs ne viņam, ne jūsu attiecībām kopumā. Lai vai kas būtu par iemeslu tavām dusmām, vienmēr iedvesmo viņu, palīdzi, akcentē, ka esi gatava palīdzēt, ja šīs attiecības tev ko nozīmē.
loading...