7 veidi, kā savaldzināt vīrieti, neizmantojot izskatu

Jā, izskatam ir nozīme, lai savaldzinātu vīrieti, bet, kā atzīst paši pretējā dzimuma pārstāvji, ar izskatu vien ir par maz. Tava attieksme un personība ir daudz lielākā vērtē, nekā Tev pašai šķiet! Šeit ir septiņi ieteikumi, kurus izmantot, lai savaldzinātu savu izredzēto, neizmantojot ārējo izskatu.

  1. Neizvairies no viņa – no acīm prom, no sirds ārā. Tu nekādā veidā neiegūsi viņa uzmanību, ja nebūsi viņa tuvumā. Ja zini, ka viņš strādā vietējā kafejnīcā, apmeklē to! Ja redzi viņu “onlainā” sociālajos tīklos, uzraksti viņam! Esi viņa tuvumā, bet atceries, visu ar mēru!
  2. Pievērs viņam uzmanību – vēl viens veids, kā likt vīrietim par tevi manīt, ir pievērst viņam uzmanību. Neapber viņu ar komplimentiem visu laiku, bet tava ieinteresētība par viņa ikdienu un to, ko viņš dara, liks saprast, ka tev vīrietis šķiet simpātisks. Ja vēl neesi gatava uzsākt sarunu, uzturi acu kontaktu ar viņu un viegli paflirtē.
  3. Esi Tu pati – Lai piesaistītu vīrieša uzmanību, esi tu pati! Ja tevi kāda sarunas tēma sajūsmina, liec viņam par to manīt. Nekautrējies izpaust savu viedokli un netēlo to, kas tu neesi. Atceries, ka tev nav jāmainās vīrieša dēļ.
  4. Esi draudzīga – Esot vienā kompānijā ar savu sirdsāķīti, izturies draudzīgi pret viņa draugiem. Iesaisties sarunās, un viņš noteikti pamanīs to, cik brīnišķīga tu esi. Šis ir labs solis, ko spert, pirms viņš tevi ir uzaicinājis uz jūsu pirmo tikšanos.
  5. Smejies – Smiekliem ir patiesa burvība. Vīriešiem patīk jautru un priecīgu sieviešu sabiedrība. Tas gan nenozīmē, ka tev ir jāsmejas par visu un visiem, bet smaids un smiekli ir tas, kas burtiski apbur pretējā dzimuma pārstāvjus.
  6. Esi pašpārliecināta par sevi – Kad esi uzsākusi sarunu ar izredzēto, esi pārliecināta par to, ko saki. Vīriešiem patīk sievietes, kuras jūtas drošas par sevi. Pat, ja vēderā lido tauriņi, saglabā mieru un piedomā pie tā, kā izsakies.
  7. Lieto smaržas – Pareizās smaržas un tās daudzums bieži vien ir panākumu atslēga. Paejot garām vīrietim, viņš noteikti atskatīsies un nākamreiz, kad sajutīs šīs smaržas, noteikti iedomāsies par tevi.
loading...