Tikusi paziņota ļoti skumja vēsts… Latvijā miris ļoti atpazīstams un slavens cilvēks

Kurš to būtu domājis, tomēr šoreiz mums nākas atvadīties no Latvijā ļoti slavena un populāra cilvēka, kas visu savu dzīvi ieguldījis lielās lietās, kas kalpo par piemēru vēl daudziem. Mūžībā ir devies Latvijā populārais producents un kinooperators Alvis Mengots. Viņš bija ne tikai enerģisks un radošs, bet arī ļoti enerģisks cilvēks, kuram vienmēr bija idejas pilna galva.

Viņš savā sfērā bija tik tiešām profesionālis un arī lielisks ideju ģenerators ne tikai saviem draugiem, bet arī kolēģiem, Tā ziņo Latvijas Kinematogrāfstu savienība. Jāņem vērā, ka viņš Rīgas slavenajā Kinostudijā sāka strādāt jau 1065. gadā, kā vienkāršs parasts strādnieks, tomēr pavisam ātri uzkāpa pa karjeras kāpnītēm uz augšu.

Jau pavisam drīz viņš sāka strādāt par operatora asistentu vairāk nekā 40 dažādās filmās no slavenā Mārtiņā Kleina. Populārākās filmas ir Vella Kalpi, Veras Rūpnīcā, Pūtvējiņi un citas. Jau 1987. Gadā viņš absolvēja Maskavas Valsts kinematogrāfijas akadēmiju (VGIK) un drīz vien ieguva kinematogrāfijas diplomu.

Ciešākā un ilgākā sadarbība viņam bija izveidojusies ar režisoru Vari Braslu. Mengots bija viņa galvenais operators vairākām slavenām un zināmām filmām. Jāņem vērā arītas, ka viņš piestrādājis vairākās dokumentālajās kido vidēs un televīzijā.

Lasi vēl : Pāršalkusi ļoti skumja vēsts… Miris ļoti slavens un atpazīstams cilvēks

Tāpat viņš bija galvenais Valdes loceklis vairākās producējošās studijās. 2006. Gadā viņš nodibināja pats savu personīgo filmu studiju ar nosaukumu ART NOVO. Šajā filmas studijā vinš bija ne tikai galvenais valdes priekšsēdētājs, bet arī galvenais producents.

Viņš ne tikai draugiem, bet arī daudziem kolēģiem bija iemācījis ļoti svarīgas lietas un bijis ļoti laipns pret apkārtējiem.

loading...