Lūk kā izskatās nulles izmēra krūtis. Kad sieviete pavisam neveiksmīgi izvēlas sev apģērbu…

Lūk, kā izskatās nulles izmēra krūtis. Šī pazīstamā modele pavisam neveiksmīgi izvēlējusies savu apģērbu, lai itkā to izrādītu, taču tas viss itin nemaz nav bijis pareizi. Liela daļa ar interneta lietoājiem no sociālajiem tīkliem jau paspējuši kārtīgi izteikties par esošo sievieti un viņas uzvilktajām drēbes komplektācijām.

Esošie interneta komentētāji jau atklāti izteikušies, ka šai sievietei vienkārši nav krūtis un ko viņa vispār atļaujas šādi darīt.  Savukār otra daļa iedalās tajos, kuri saka : “Kāda gan tam vispār ir starpība?” Visa būtība ir tajā, ka tas viss ir aizgājis pārāk tālu sociālajos tīklos un izraisījis milzu rezonansi.  Amera Hēra (32) ir Amerikas Saviento Valstu aktrise un pēc bilžu publikācijām notikušas milzu diskusijas.

Hēra ieradās Valentino kleitā ar iespējami lielāko dekoltē, kas pilnībā izcēla viņas atslēgas kaulu, jeb kā izteica klātesošie fotogrāfi un cilvēki – viņas krūšu neesamību jeb trūkumu, ko vēlāk cilvēki izteicās arī komentāros.

Preses pārstāvji, kā arī modes kritiķi izteicās, ka izvēlētā kleita tik tiešām bijusi ļoti veiksemīga. Pie tam šis ir tas brīdis, kas visai pasaulei licis parādīts viņas nulles izmēra krūtis.

Taču Hērdas fani nekavējoties metās viņu aizstāvēt, piebilstot, ka viņas tērps esot bijis viens no labākajiem uz visa sarkanā paklāja, tāpēc pārmetumiem šeit vienkārši neesot vietas.

Kādas ir Jūsu domas par viņas izvēlēto kleitu un stilu? Vai nav mazliet pārspīlēti?

loading...