Mataino vīriešu problēmas ar humora piedevu

Šeit nebūs runa par daiļiem, labi koptiem puišiem, bet gan par īstiem meža večiem, kuri ikdienā cīnās ar savu vīrišķību. Tu noteikti prāto `kāpēc gan jācīnās ar vīrišķību?`, vai ne? Izlasi un uzzini.

 

1

Ko lai dara, ja vīrišķība ir mazliet par daudz? Jāvaksē tā nost. Nebaidies, jo tā nekur nepazudīs. Īstā vīrišķība sākas pie vaksācijas izturēšanas.

 

2

Mati aug visur, bet no galvas pazūd. Jo vairāk testosterona, jo vairāk matu un jo vairāk matu, jo vīrišķīgāks esi. Bet kas notiek, ja testosterona ir par daudz? Mati galvas rajonā sāk izgaist.

Kā lai Mātei Dabai paskaidro, ka ne visiem kailas galvas izskatās tikpat seksīgi kā Džeisonam Stethemam?

 

3

Vēlies atbrīvoties no matiņiem uz muguras? Tad tev vajadzēs ērmīgu aparātu vai ļoti saprotošu palīgu.

 

4

Justies labi savā ādā ir grūti, kad esi spalvains. Un vēl tās nepatīkamās situācijas, kad esi uzvilcis kreklu, bet matiņi atrod vietas, kur izspraukties cauri audumam. Reizēm vispār ir sajūta, ka esi kreklā, kaut neesi.

 

5

Vienalga kas tev mugurā, kādi ir laikapstākļi – tava ķermeņa temperatūra vienmēr ir augstāka. Dodies uz garāžu pēc automašīnas un paduses jau sasvīdušas. Uzvelc uzvalku uz svinīgu pasākumu? Nedod Dievs taisīt vaļā un vilkt nost žaketi.

 

6

Beidzot esi izdomājis tikt galā ar savu vīrišķību un

gatavojies noskūties tik kails kā tikko dzimis zīdainis.

Vienīgā problēma, ka matiņi ir jau iedzīvojušies un nepavisam nevēlas doties prom. Tie cīnās pretī atstājot mazās niezīgās pumpiņas, lai tu nekad vairs tā nedarītu.

 

7

Kad matiņi sāk ataugt pēc skūšanās sagatavo labu kasīkli. Niez kā ellē un sāc domāt, ka esi pieļāvis pamatīgu kļūdu.

 

8

Iegūt pareizo matiņu daudzumu, lai neizskaties spalvains un izskaties vīrišķīgs var būt pagrūti. Tu izskaties pēc suņa ar ādas slimību, ja izretini par daudz vai arī baidies pārspīlēt un kad esi beidzis tad izskaties gluži kā parasti.

 

9

Ja tev šķiet, ka matiņi bija biežā slāni un resni pirms noskuvies, tad laipni aicināts pavērot kā tie aug atpakaļ ar jaunu sparu. Ataugušie matiņi aug citādos virzienos un tāpēc tie liekas vairāk.

loading...