Pāršalkusi ļoti skumja vēsts… Miris ļoti slavens un atpazīstams cilvēks

Pasauli pāršalkusi kāda ļoti bēdīga vēsts, kas satricināja tiešām daudzus. Vien 30 Gadu vecumā ir miris Gregorijas Tairijs Boiss, kurš ticis atrasts miris kopā ar savu draudzenīti Lasvegasā. Viņš bija plaši pazīstams pēc filmas “Krēsla” izlaišanas. Viņš bija galvenais vīrietis, kurš cīnījās par Kristenas Stjuartes sirdi visu filmas gaitu.

Pašlaik atsaucoties uz Lasvegas medicīnas centra darbinieku izteikumiem, tiek paziņots, ka pirms atrašanas viņi esot miruši jau labu laiku, kas šķiet vēl dīvaināk, jo neviens viņus nebija atradi ātrāk, kas policijai liek domāt dažādas teorijas un variantus.

Viņš bija kopā ar savu draudzeni un abi atrasti miruši Boisa galvenajā dzīvesvietas mājā, kura atrodas Lasvegasā. Dīvainākais ir tas, ka viņus abus adrada Boisa brālēns, kurš sācis viņu meklēt, taču neatbildēja uz zvaniem, kā rezultātā viņš devās pie viņa uz mājām un ieraudzīja visu kopējo un tik ļoti nepatīkaom ainu.

Policija gan atklājusi, ka pašlaik apstākļi ir ļoti neskaidri un varianti esot dažādi, tomēr šajā visā procesā kaut kas galīgi neesot tīrs. Pastāvot iespeja, ka abi ir pārdozējuši narkotikas vai viss ir ticis izdarīs speciāli.

Par to tālāk ziņos policija, kas skaidros notikušā apstākļus un kā tas viss vispār sākās. Jāņem vērā, ka šī ziņa satriekusi daudzus fanus un tuvuniekus, kas neko tādu pat nebija iepriekš zinājuši.

 

loading...