Šodien ticis paziņots kādi ierobežojumi saglabāsies arī turpmāk – Svarīgi visiem iedzīvotājiem

Jau tika paziņots par plašo Valdības Sēdi, kurā tad arī nolemti jaunie ierobežojumi, kuri sākās spēkā ar 10. Jūniju. Pašlaik jau zināms, ka Ārkārtējā Situācija, kā tāda ir atcelta, tomēr tas pilnībā nemaina faktu, ka liela daļa ierobežojumu joprojām paliks un tā nav nekāda mazākā daļa.  Jāņem vērā tas, ka lielākā daļa domāja, ka ar Ārkārtējo Situāciju pilnībā atcelsies visi ierobežojumi, tomēr tā nav.

Liela daļa ar ierobežojumiem joprojām ir aktīvi. Pagaidām mīkstinošie apstākļi ir tieši uz cilvēku skaitu gan iekštelpās, gan ārtelpās, kas ir tas lielais lēciens, ko gaidīja jau daudzi. Tomēr, kādi ierobežojumi saglabājas un ko mēs varam sagaidīt tālāk?

Viena no galvenajām un svarīgakajām lietām ir par to, ka izmantojot sabiedrisko transportu, joprojām bus jālieto sejas aizsargmaskas. Tas ir obligāts pasākums, lai varētu pasargāt ne tikai sevi, bet arī citus, tieši tā teikts ziņotajā vēstījumā. Nekur nepazudīs arī divu metru distancēšanās, kas jau tika runāts arī iepriekš.

Iekštelpās varēs uzturēties līdz pat 100 cilvēkiem. Katram no viņiem jānodrošina četrus kvadrātmetrus ar brīvo telpas platību, lai tādējāti tiktu ievērota distancēšanās no citiem cilvēkiem.

Diemžēl daudzi ir neizpratnē, kādēļ sabiedriskajā transportā joprojām ir jālieto maska, jo ārkārtējā situācija jau ir beigusies. Tomēr tas tiekot darīts ar mērķi, lai varētu pasargāt citus cilvēkus no bīstamā vīrusa.

Jau vairakas reizes tika paziņots, ka tikšot ne tikai pētīts, bet arī analizēts, kas tad īsti mainīsies Jūnijā, pēc vairāku ierobežojumu atcelšanas. Tomēr dīvaini, ka lielākā daļa ierobežojumu joprojām paliek aktīvi.

Tomēr patreizējā ziņa ir tā, ka iekštelpās var pulcēties līdz 100 cilvēkiem, bet ārā tikai līdz 300, kas ir daudz. Tiekot ziņot, ka ar Jūliju šie cipari kļūs krietni lielāki un tas visu mainīs un esošo situāciju.

Atliek gaidīt to brīdi, kad situācija būs tiesi tāda, kāda tā bija pirms pandēmijas laika.  Ievērojiet esošos noteikumus un drīzumā dzīve atgriezīsies iepriekšējās sliedēs. Tāpēc esam uzmanīgi un sekojam līdzi jaunākajiem norādījumiem.

loading...