Latviju pāršalkusi ļoti skumja vēsts. No Koronavīrsa izraisītajām komplikācijām miris Latvijā slavens cilvēks

Atklātībā parādījusies informācija par kādu ļoti skumju un nepatīkamu ziņu. Pie tam šo cilvēku paziņa ļoti liela sabiedrības daļa. Diemžēl no Koronavīrusa Covid-19 un ta izraisītajām komplikācijām ir miris Latvijā plaši pazīstamā basketbolista Jāņa Strēlnieka Eirolīgas Maskavas CSKA kluba galvenais ārsts Romans Abžeļivovs. Tas ticis paziņots basketbola oficiālajā mājas lapā, ko paziņojusi vadība.

Tāpat tur ticis norādīts, ka viņš ir bijis nepārspējami labs draugs un lielisks cilvēks, nemaz nerunājot par to, ka viņš bija fantastisks ārsts. Tāpat kluba ievietotajā ierakstā norādīts : “Mēs esam zaudējuši ne tikai izcilu un fantastisku kolēģi, bet arī draugu. Jāsaka, ka viņa organisms ļoti izmisīgi centās cīnīties pretī, tomēr dēļ Covid-19 izraisītajām komplikācijām viņš nespēja tikt galā.”

Tāpar ir ticis paziņots par to, ka Eirolīgas CSKA galvenajam trenerim bija tikai 44 gadi. Pašlaik viņa ģimene – Sieva un divi bērni ir palikuši bez ģimenes galvas, kas visu šo stāstu padara vēl skumjāku. Viņš šajā fantastiskajā sporta klubā pievienojās vēl, ne tik tālajā 2014. gadā. Tieši tad klubs divas reizes pēc kārtas uzvarēja Eirolīgā un piecas reizes vienotās līgas turnīrā. Tas ir milzīgs sasniegums, kas parādījis to, cik klubs i rpatiesībā spēcīgs.

Jau iepriekš tika ziņots, ka Strēlniekam ir vēl spēkā esošs līgums arī uz nākamo sezonu. Taču pats Basketbolists jau paziņojis, ka varētu šo klubu pamest šogad, lai gan tas raisa daudz jautājumu, jo klubs ir populārs un ļoti spēcīgs, kas šajā visā ir pats dīvainākais.

 

loading...