Pasaules Slavenā pasaules Gaišreģe skaidri norāda, ka no 1. Līdz 16 Septembrim būs milzu pārmaiņu laiks 3 Zodiaka zīmēm

Pasaules slavenā Vasilisa Volodina paziņoja par to, ka pavisam drīz dzīve kardināli mainīsies un to pilnībā ietekmēs tik tiešām pārsteidzoša zvaigžņu enerģija, lai neteiktu vairāk. Viņa izteikusies, ka vēl nekad iepriekš debesis nav bijušas tik ļoti satraucošas kā tas būs tagadējā periodā no 1. Līdz 16. Septembrim.

Tas būs patīkams satraukums ļoti daudziem no mums. Īpaši trim zodiaka zīmēm. Cilvēki paši sevī sāks just satraukumu, iespējams arī bailes un dažādus kompleksus. Tas nebūs ilgi, bet tomēr būs.

Jau 1. Septembrī cilvēkiem atnāks vispilnīgākā harmonija un līdzvsara sajūta. Cilvēki pilnībā iegūs pārliecību un sāks rīkoties, lai varēti sevi izpaust visā pilnībā.

Šajās dienās būs ļoti svarīgi saprast savu galveno eksistenci, dzīves mērķus un jēgu, lai visu enerģiju varētu tik tiešām virzīt vienai lietai, nevis tērēt to dažādiem sīkumiem un nevajadzīgām lietām.

Ja enerģija tiks novirzīta uz pareizajām lietām tad pavisam ātri izdosies sasniegt savus izvirzītos mērķus un būs iespēja realizēt pašas labākās idejas un plānus.

Tieši šajā periodā būs liela atmosfēra un spiediens uz naudu. Tam ir grūti noticēt, bet pat tiem, kam problēmas ar naudu, drīz varēs justies pavisam savādāk.

Visums šajā periodā tik tiešām darīs neticamas lietas, vientuļie pēkšņi atradīs mīlestību, nabadzīgie pēkšņi atklās savu īsto bagātību un pat laimi.

Tas būs ideāls laiks, kad cilvēki nebūs izgājuši no savas komforta zonas un pēkšņi dosies dažādos ceļojumos. Tas būs brīdis, kad melns kļūs balts.

Īpaši liktenis mainīsies trim zodiaka zīmēm uz kuru visvairāk spiedīs esošās planētes un zvaigznes. Tas visvairāk attieksies uz Vēžiem, Skorpioniem un Jaunavām. Tomēr jāņem vērā, ka arī citām zodiaka zīmēm ir vērts pievērst uzmanību, jo visums ir spēcīgs un iedarbosies un ikzvienu, kas tic.

loading...