Ādažos notikusi neiedomājami nežēlīga slepkavība, kurā mirusi grūtniece – Atklātas baisas detaļas

Notikums, kurš ir daudz baisāks, nekā tiek vēstīts. Augstākajai tiesai noraidot kasācijas sūdzību, stājies spēkā mūža ieslodzījums kādam pavisam jaunam vīrietim par sava bērna mātes slepkavību, kas notika Ādažos, ziņojusi aģentūra LETA.

Ar Augstākās tiesas lēmumu tika noraidītas apsūdzētā un viņa aizstāvja kasācijas sūdzības par Rīģas apgabaltiesas lēmumu, atstājot pilnībā negrozītu Rīgas rajona tiesas gala spriedumu. Tāpat jāpiemin tas, ka ar pirmās instances tiesas spriedumu no apsūdzētā mirušās tuvinieces labā piedzīta arī morālā kaitējuma kompensācija 50 000 Eiro apmērā. Augstakās tiesas lēmums vairs nav pārsūdzams.

Jaunajam vīrietim konkrētā apsūdzība tiek celta par to, ka viņš izdarījis slepkavību pastiprinošos apstākļos. Apsūdzībā ir norādīts tas, ka apsūdzetais vīrietis uzzinot, ka sieviete no viņā gaida bērnu un nevēloties maksāt uzturlīzekļus, izlēma konkrēto sievieti noslepkavot.

Jāņem vēra, ka noziegums notika 2018. gada Februārī Ādažos. Tiesa izmeklēšanas gaitā bija uzzinājusi, ka apsūdzētais kontaktus ar sievieti atjaunojis un uz tikšanos, kuras laikā viņu noslepkavoja.

Viņš sievieti aicināja uz satikšanos tad, kad uzzinaja, ka sieviete cēla prasību tiesā pat bērna uzturlīdzekļu piedziņu. Tieši tad notika ļaunākais. Tagad viņš izcietīs mūža ieslodzījumu.

Jāņem vērā, ka šī slepkavība pāršalca visu Latviju un sasniknoja daudzas sievietes, kuras tikušas pamestas vienas ar bērnu, liekot domāt par esošo situāciju un notikumus par lielu murgu mūsdienās.

Avots

loading...