OCTA nākusi klajā ar nozīmīgu paziņojumu, kas jāzina visiem autovadītājiem!

Ja esi autovādītājs un automašīnas īpašnieks, mums priekš Tevis ir jaunumi saistībā ar OCTA likumu, kas stājas spēkā ar šī mēneša pirmo datmumu. Šīs ziņas ir ļoti svarīgas un visiem vajadzētu būt lietas kursā par šīm izmaiņām, tā sevi pasargājot no liekām nepatikšanām un ķibelēm ar auto lietām.

OCTA ir zināma kā Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana.  OCTA likums nav mainījies, tikai papildināts, kas palīdzēs novērst uz doto brīdi esošās lietas un noteikumus, kuriem ir iespējami vairāki iznākumi.  Šīs izmaiņas būs par labu tiem, kas cieš negadījumos, un arī tiem, kas iegādājas apdrošināšanu.

“Likums papildināts ar nosacījumu, ka OCTA līgums stājas spēkā ne vēlāk kā trīs mēnešu laikā pēc apdrošināšanas noslēgšanas.”

Šie jaunie noteikumi nosegs gadījumus, kādi nebija noteikti iepriekš- piemŗams iepriekš nebija atzīmēts noteikts cik ilgā laikā pēc līguma noslēgšānas brīža, OCTA likumi stājas spēkā. Šī problēma tiks atrisināta ar jaunajiem noteikumiem.

Tomēr tie vēl nav visi jaunumi! Šķir nākamo lapu

loading...