41 Bojāgājušais un neskaitāmi ievainoto! Neiedomājami, bet lidostā atklāti degošo lidmašīnu nesaigaidīja pat ugundzēseji!

Raksts tapis sadarbībā ar vipi.tv
Maskava Šeremetjevo. Tā ir viena no lielākajām un attīstītākajām pasaules lidostām. Taču notikušais ir biedējošs – glābēji nāves briesmās esošos ļaudis uz skrejceļa nesagaidīja un sekas ir briesmīgas…

Gaisa kuģī reisā Maskava-Murmanska atradās 78 cilvēki, ieskaitot apkalpes locekļus. Pēc precizētiem datiem, kas pašlaik ir izmeklēšanas rīcībā, no viņiem palikuši dzīvi 37 cilvēki – teikts Izmeklēšanas komitejas preses paziņojumā.

Šai traģēdijā 41 cilvēks gājis bojā. Vairāk kā 18 cilvēki ievainoti. Daži ļoti smagā stāvoklī. Precīzs cietušo skaits patlaban vēl nav zināms.

Pēc Šeremetjevas lidostas sniegtās informācijas, Krievijas nacionālās aviokompānijas “Aeroflot” lidmašīna “Sukhoi Superjet 100” ar 73 pasažieriem un pieciem apkalpes locekļiem pacēlusies no Šeremetjevas lidostas, lai dotos uz Murmansku, taču apkalpe ziņojusi par tehnisku problēmu un nolēmusi atgriezties. Lidmašīna veikusi nolaišanos uz skrejceļa, bet milzu ātrumā vairākkārt atsitusies pret asfaltu.

Lidmašīnu vienā no pasaules lielākajām un prestižākajām lidostām ārkārtas dienesti nesagaidīja. Neviena ugunsdzēsēja, nevienas ātrās palīdzības. Viņiem tur bija jābūt! – tā notikušo telekanālā RBK komentēja Stjuartu Aviācijas arodbiedrības vadības pārstāve Ilona Borisova. Uzņemtajos aculiecinieku video redzams, ka ugunsdzēsēji ierodas vien pēc tam, kad lielākā daļa izdzīvojušo jau ir evakuējušies.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...