41 Bojāgājušais un neskaitāmi ievainoto! Neiedomājami, bet lidostā atklāti degošo lidmašīnu nesaigaidīja pat ugundzēseji!

Par notikušo sašutušas Krievijas slavenības, piemēram, TV zvaigzne Olga Buzova, kura tai brīdī nosēdās citā Maskavas lidostā – Vnukovo, sociālajā tīklā raksta: “Kā tas ir iespējams 21.gadsimtā? Kur ir ugunsdzēsēju mašīnas? Kas notiek? Kāpēc nedzēš ugunsgrēku un kāpēc neviens neglābj cilvēkus? Nabaga ļaudis… Kā lai es turpmāk lidoju, redzot šo visu?…”

Lidmašīnai esot radušās tehniskas problēmas, tāpēc piloti nolēmuši atgriezties lidostā, taču nolaišanās laikā aviolainera šasija un priekšgals neadekvāti atsitās pret skrejceļu divas reizes un lidmašīna aizdegusies, jo degvielas tvertnes bijušas pilnas. Turklāt esot pazuduši radiosakari ar dispečeriem.

Televīzijā pārraidītajos kadros no soctīkliem redzams, kā no lidmašīnas paceļas liesmas un dūmi. Pa piepūšamo trapu stjuarti evakuējuši cilvēkus no aviolainera. Viens stjuarts, kurš palīdzējis cilvēkiem gaisa kuģa aizmugurējā daļā, gājis bojā – šī puiša foto skatiet fotogalerijā.

Informēts avots ziņu aģentūrai “Interfax” pastāstījis, ka galvenais iemesls, kāpēc gājuši bojā cilvēki lidmašīnas salona aizmugures daļā, bijis tāds, ka daži pasažieri mēģinājuši no plauktiem izņemt savu bagāžu un tādējādi bloķējuši gaisa kuģes astes galā esošos cilvēkus.

“Pēc sākotnējās informācijas, no aculiecinieku iztaujāšanas var secināt, ka tad, kad lidmašīna atsitusies pret zemi un aizdegusies, daži pasažieri panikā mēģinājuši ķert savas mantas no plauktiem. Tas apgrūtinājis cilvēku evakuāciju no aizmugurējām rindām, un viņi gāja bojā ugunī,” sacījis avots.

Turpināsim informēt… Izsakām visdziļāko līdzjūtību bojā gājušo tuviniekiem.

loading...