Pinnes Un Melnie Punktiņi Uz Sejas Ir Pagātne – Lūk Kāpēc!

Nekad nebiju domājusi, ka varētu publicēt personiskus stāstus, taču es patiešām sagribēju izstāstīt par to, kā izmainījos. Es beidzot atradu efektīgu līdzekli cīņai ar akni – tā vietā, lai to tikai nomaskētu.

Tāpēc, lūdzu, ieklausies manis teiktajā un esi pacietīga, kamēr es izskaidrošu šo metodi.

Esmu absolūti pārliecināta, ka tu esi iztērējusi daudz laika un naudas nevērtīgos produktos un metodēs kā losjoni, krēmi, pīlingi un cita veida bezjēdzībā, kas ādu kairina vēl vairāk. Un tagad paņem savu maskējošo zīmuli un vienkārši izmet. No šīs dienas tev vairs nebūs nepieciešamības to lietot. Nekad!

Izmeti? Tagad klausies.

Akne ir vienmēr bijusi mana lielākā problēma un īsta traģēdija. Paskaties uz manām vecajām fotogrāfijām – tu sapratīsi, par ko es runāju. Nav nekāds brīnums, ka tīņa gados man bija psiholoģiskas problēmas. Es nepārtraukti izmēģināju jaunākos produktus, ko reklamēja TV, gāju pie neskaitāmiem skaistuma speciālistiem, bet nekas nelīdzēja.

Kad sāku studēt universitātē, manas psiholoģiskās problēmas kļuva vēl lielākas. Man bija jākļūst pieaugušai, bet es izskatījos kā varde. Kamēr manas draudzenes ballējās caurām naktīm, es vienatnē slēpos mājās. Kamēr viņas iepazinās ar puišiem, es biju viena.

ŠĶIR NĀKAMO LAPU, LAI UZZINĀTU VAIRĀK!

loading...