Slimnīcas Ārsti Paņēma Un Izslēdza Sistēmu, Kas Viņas Meitiņu Turēja Pie Dzīvības. Tas, Kas Notika Pēc Pāris Minūtēm, Nav Aptverams!

Franceskas Un Lī murgs sākās, kad viņa mazuļa – Bellas mati sāka krist ārā. Dažus mēnešus vēlāk, viņas stāvoklis pasliktanājās, kad ģimene bija devusies ceļojumā uz kādu eksluzīvu atpūtas salu.
Pēc atgriešanās Lielbritānijā, savās mājās, ārsti vecākiem paziņoja, ka Bella cieta no smagas smadzeņu pataloģijas un bija kritiskā stāvoklī. Bella bija tikai 18 mēnešus veca, līdz viņai diagnosticēja Biotinidāses deficītu, kas ietekmē normālu šūnu augšanu.

Dažu nedēļu laikā Bellas veselības stāvoklis pasliktanājās tik tālu, ka Franceskai un Lī nācās pieņemt smagāko lēmumu savā dzīvē, viņiem bija jāpieņem atslēgt dzīvības uzturēšanas sistēmu, jo viņi vairs nevēlējās redzēs, kā mocās viņas meitiņa. Ārsti bija ieteikuši to pašu, jo neredzēja iespēju, kā meitenītes veselības stāvoklis vairs vispār varētu palikt stabils.

1

Pirms izšķirošā lēmuma, ārsti izgāja no palātas un iekšā ap Bellas slimnīcas gultu sanāca visi piederīgie, kas kopīgi uzņēma pēdējo fotoattēlu, turot rokās mazās meitenītes rociņu un raudotBija pagājušas 30 minūtes, kopš dzīvības uzturēšanas sistēmas bija izslēgtas. Franceska un Lī bija liecinieki savam dzīves labākajam momentam…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

loading...