Madara Kiviča beidzot paziņo ilgi klusēto par Andri Kiviču un viņa izdarībām pirms Skulmes

Andris Kivičs pirms septiņiem gadiem apprecējās ar Madaru Niperi. Tagad viņš no ģimenes ir aizgājis un grib šķirt šo laulību, jo dzīvo kopā ar Lieni Skulmi. Kaut kā oficiāli nesanāk izšķirties un Madara iesūdzeja tiesā Andri.  Žurnālam ‘’Kas Jauns’’ Madara atklāti pastāsta par dzīvi. Madara teikusi, ka Andris izteicies melīgi pat abu attiecībām un šķiršanos. Viņai apnika klusēt un samierināties ar tiešiem apmelojumiem. Viņa ir gatava uz visu, pat atklāt, kādas ir bijušas abu attiecības laulībā.

Madara, divu meitu māte – Keitijas un Kimas, ar Andri vairākas nedēļas neuztur nekādu kontaktu, jo gatavojās tiesu darbiem. Madara ir vīlusies Andrī, jo viņš četru mēnešu laikā ir ļoti izmainījies. Madara sašutusi ‘’Domāju,ka viss būs kārtībā, kad izšķirsimies, būs draudzīgas attiecības un bērniem būtu gan mamma, gan tētis. Nav svarīgi, ka katrs dzīvotu savā ģimenē, bet kas gan ir tagad? Pilnīga necieņa.’’

Par uzturlīdzekļiem.
Diemžēl ir ļoti daudzas sievietes Latvijā, kuras nonākušas šādā situācijā. Viņas paliek vienas ar bērniem, vīri ir jaunās attiecības, pēc aiziešanas uzdrošinās vēl manipulēt ar viņām. Es gribu pateikt, ka nav vienmēr jāpiekāpjās, bet jāpārstāv bērnu tiesības, jo viņiem ir tiesības uz labu dzīvi.

Ja vīrietim ir pietiekami liela alga, ir tikai normali, ka pusi no šiem ieņēmumiem ir jāatvēl bērniem, abām meitām un Andra dēlam Kristoferam no iepriekšējām attiecībām. 12.februārī tika iesniegts iesniegums  uzturlīdzekļu piedziņai. Martā paredzēta tiesas sēde, kurā tad tiks izlemts par uzturlīdzekļiem no Andra. Mammām ir jācīnās par bērna tiesībām un nākotni!

Andris vienā intervijā teica, ka alimentos samaksājis 1200 eiro, be citā intervijā sniedza ziņas, ka maksājis 1600 eiro. BET, kur tad ir šī summa, ja tā nav manā kontā?

Andris bērnus kopš janvāra ir saticis divas reizes, alimentos samaksāja 200 eiro, lai gan solīja, ka maksās 750 eiro mēnesī, bet pēc tam pateica, ka būs mazāka summa. Decembrī, nomaksājis rēķinus par dzīvokli, par ko es vien tiešām varu pateikt paldies, bet nu tagad ir jāgaida, kas notiks tālāk.

Ar 200 eiro nav iespējams apmaksāt ceturto daļu no izdevumiem. Madara pati strādā, cik spēj un meklē citus variantus, kā vairāk nopelnīt, bet viņa neuzskata, ka viņai būtu jāstrādā no 6 rītā līdz 23 vakarā, lai tikai nodrošinātu bērnu eksistenci. Andris saka, ka Madarai ir puisis tikai tāpēc, lai atbrīvotos no naudas atbildības. Kad viņš gāja prom no mājām teica man, lai es atrodu puisi, kuram būs uzdevums nodrošināt mūs. Es neuzskatu, ka kādam citam vīrietim būtu jāuzņemās atbildība par mūsu bērniem, ja vien pats nevēlās mums palīdzēt.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

loading...