5 slavenību bildes pirms un pēc fotošopa

Visas bildes uz glancēto žurnālu vākiem vai kādām reklāmām tiek apstrādās ar fotošopu tādā veidā slavenības un modeļi vienā mirklī “pazaudē” pāris kilogramus, “atgūst” gadus un viss liekas skaisti. It kā jau nebūtu nekas traks, ja vien šo skaistuma paraugus neuzspiestu uz katra stūra, tādējādi liekot daudzām meitenēm krist diētu galējības, kas vainagojas ar dažādām slimībām. Te būs daži piemēri kā slavenības izskatās pirms un pēc fotošopa.

Before-and-after-picture-of-Britney-spears-face

1. Britnija Spīrsa (Britney Spears) amerikāņu dziedātāja.

Before-and-after-picture-of-scarlet-johansson

2. Skārleta Johansone (Scarlett Johansson) – amerikāņu aktrise. Viens no gadījumiem, kad labāk būtu atstājuši orģinālu, tik tiešām, pirms fotošopa bija labāk. Šeit der teiciens – kas par daudz, tas par skādi.

Jessica-alba-posing-before-and-after

3. Džesika Alba (Jessica Alba) – amerikāņu kinoaktrise. Manuprāt nebija nekādas vainas oģinālajai bilde. Protams, apstrādājot ar fotošopu tika palielinātas krūtis un arī vizuāli samazināts viduklis, kas ir acīmredzami.

madonna-1024x940

4. Madonna (Madonna) – amerikāņu dziedātāja, producente, biznesa sieviete un vēl daudz un dažādas profesijas piemīt. Šajā bilde ļoti labi redzams Madonnas vecums, kas atspoguļojas viņas roku un sejas ādā, savukārt ar fotošopa palīdzību ir tikusi vaļā no visām grumbām un pēkšņi “atguvusi” pāris gadus.

Tyra-banks-face-before-and-after

5. Taira Benksa (Tyra Banks) – amerikāņu aktrise, supermodele, daudzu skaistuma un modes šovu vadītāja un vēl, un vēl.. Pašreiz viņai ir 40 gadu, lai arī orģinālajā bildē izskatās jaunāka par saviem gadiem, tomēr pateicoties fotošopa mākslai ir kļuvusi vēl jaunāka.

loading...